Zadavatelem microsite je firma Košilomat Prádelna Šopík s.r.o.Dokonalé praní a žehlení košil bez starostí - vše osobně odvezeme a přivezeme

Chytrá služba Košilomat firmy Prádelna Šopík s.r.o. představuje dokonalé praní a žehlení košil v rámci Opavy a Ostravy. Vše osobně odvezeme, přivezeme a Vy budete bez zbytečných starostí.Chcete mít formální oblečení v perfektním stavu a potřebujete více volného času?

Pak svěřte veškeré starosti se žehlením a praním oděvů firmě Prádelna Šopík s.r.o.. V okolí Opavy a Ostravy provozujeme chytrou službu Košilomat, která je zaměřená na dokonalé praní a žehlení košil.

Správně vypraná a vyžehlená košile je Vaší vizitkou, ať už ji nosíte v práci nebo ve svém volném čase.V rámci služeb Košilomatu poskytujeme kompletní servis. Vaše košile osobně odvezeme, vypereme, vyžehlíme a přivezeme zpět až do místa určení.

Samozřejmostí je pro nás individuální přístup ke každému zákazníkovi, ať už jde o domácnosti nebo firmy. Vše jednoduše objednáte přes naše webové stránky, stačí pouze zvolit druh oblečení, který chcete ošetřit. Standardní lhůta dodání je 5 dní.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY