Čidla kvality vzduchu pro firemní objekty, kanceláře, byty a rodinné domy - prodej, e-shop

Čidla kvality vzduchu pro firemní objekty, kanceláře, byty a rodinné domy prodává firma BLUE TRADE z Olomouce. Navštivte náš e-shop, kde si vyberete čidlo pro sledování kvality vzduchu v interiérech.


Čidla oxidu uhličitého
Čidla kvality vzduchu jsou vhodná pro systémy kontrolující kvalitu vzduchu, ventilační a rekuperační systémy ve firemních objektech, kancelářích, bytech a rodinných domech. Společnost BLUE TRADE, s.r.o. se sídlem v Olomouci se zabývá prodejem čidel kvality vzduchu. Na e-shopu naleznete čidla vlhkosti, čidla oxidu uhličitého a kanálová čidla.

Čidla vlhkosti se používají pro ovládání ventilace, klimatizace a rekuperačních jednotek, pro měření a regulaci relativní vlhkosti v průmyslu, skladech apod.

Čidla oxidu uhličitého měří koncentraci CO2 v prostoru. Je vhodné pro ventilační a rekuperační systémy v restauracích, obchodech, kancelářích, domácnostech, bytech atd.

Kanálová čidla organických látek se používá pro ovládání ventilace, čističek vzduchu a pro monitoring kvality vzduchu v prostorech obývaných lidmi.

Rádi Vám poradíme jaké čidlo vybrat, čidla dodáváme v Olomouci, Přerově i Prostějově. Také si můžete vybrat a objednat z pohodlí Vašeho domova na našem e-shopu www.bluetrade-eshop.cz

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Vytápění a chlazení s klimatizací Panasonic – správná volba do domů i bytů

Vytápění a chlazení s klimatizací Panasonic – správná volba do domů i bytů
Bohatý výběr značkových klimatizací Panasonic vhodných k vytápění a chlazení v domech i bytech má ve svém sortimentu společnost BLUE TRADE, s.r.o. působící v Olomouci a Přerově.

Prodej a instalace bytových a průmyslových ventilátorů od přední značky Vortice

Prodej a instalace bytových a průmyslových ventilátorů od přední značky Vortice
Výkonné ventilátory VORTICE dodává v Přerově, Prostějově a Olomouci společnost BLUE TRADE s.r.o. Dodávku a instalaci ventilátorů realizujeme pro byty, domácnosti a průmyslové odvětví.

Tepelná čerpadla PANASONIC – instalace a prodej

Tepelná čerpadla PANASONIC – instalace a prodej
Ideální hospodárné řešení pro topení, klimatizaci i přípravu teplé vody ve vašem domě představují tepelná čerpadla PANASONIC Aquarea, o jejichž instalaci a servis se postará společnost BLUE TRADE.

Klimatizace Panasonic pro domácnosti, kanceláře i komerční prostory

Klimatizace Panasonic pro domácnosti, kanceláře i komerční prostory
Komplexní řešení systému klimatizace Panasonic pro domácnosti, kanceláře a komerční prostory zajišťuje v okolí Olomouce, Prostějova a Přerova společnost BLUE TRADE s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BLUE TRADE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BLUE TRADE, s.r.o.
www.bluetrade.cz
Adresa

Adresa

Dolní novosadská 750/67a
Olomouc - Nové sady 779 00

kubes@bluetrade.cz
+420 585 751 213


Najdete nás také zde:

ARES
captcha