Rekreace, firemní akce, svatba, oslava v mlýně v Sedlčanech

Prostory pro 50 osob určené k oslavám, firemním akcím a menším svatbám, aktivní či odpočinková rekreace v krásné přírodě v Strnadovském Mlýně v Sedlčanech.Hledáte na Příbramsku místo pro oslavu, firemní akci, menší svatbu či jen místo určené k rekreaci? V tom případě zavítejte do našeho Strnadovského Mlýna v Sedlčanech!
Nabízíme prostory pro 50 osob. V případě plné obsazenosti mlýna veřejné prostory uzavřeme a vy si tak budete moci užít nikým nerušenou akci. Náš mlýn je ideální také k rekreaci, je zde krásná okolní příroda, do které můžete vyjet například na kole, nebo se můžete věnovat jiným sportovním činnostem přímo v areálu. Nabízíme vyjížďky na koních, saunu, beach volejbal a spoustu dalšího. Vyžití si zde najdou také děti v herně, na houpačkách a pískovišti nebo se můžou podívat na naše domácí zvířata.
Tak neváhejte a navštivte nás, těšíme se!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Firemní školení a teambuilding Sedlčany - prostory k pronájmu

Firemní školení a teambuilding Sedlčany - prostory k pronájmu

Prostory k pronájmu pro firemní školení či teambuilding spolu s ubytováním jsou Vám k dispozici v Sedlčanech v okrese Příbram ve Strnadovském mlýně.


Strnadovský mlýn, ubytování, firemní a rodinné akce, školy v přírodě

Strnadovský mlýn, ubytování, firemní a rodinné akce, školy v přírodě

Strnadovský mlýn ve Vršovicích poblíž Sedlčan, krásná příroda, klidné ubytování ve stodole, Tree house či Viking house, firemní a rodinné akce, svatby, školy v přírodě.