Zadavatelem microsite je firma Daniš Davaztechnik s.r.o.Stiga - zahradní traktory, robotické sekačky na trávu, řetězové pily pro profesionální i domácí použití

Zahradní traktory, robotické sekačky na trávu, řetězové pily ověřené značky Stiga pro profesionální i domácí použití prodává Daniš Davaztechnik s.r.o. z Přerova. Dodáváme do Zlína i Kroměříže.Kvalitní a spolehlivé sekačky na trávu a zahradní traktory značky Stiga prodává firma Daniš Davaztechnik s.r.o. z Přerova. V našem sortimentu naleznete zahradní traktory, robotické sekačky na trávu, řetězové pily, křovinořezy i ridery pro profesionální i domácí použití.

Sortiment výrobků Stiga má záběr od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktory pro profesionální použití. V našem obchodě naleznete zahradní sekačky na trávu, akumulátorové sekačky, robotické sekačky, ridery, strunové sekačky, křovinořezy, vyžínače, drtiče zahradního odpadu, řetězové pily a další zahradní techniku.

Pokud jste z Přerova, Kroměříže, Zlína, Prostějova či Olomouce, neváhejte nás navštívit. Zajišťujeme kompletní servis a odborné poradenství. Naši vyškolení prodejci Vám rádi pomůžou s výběrem toho nejvhodnějšího stroje pro Vás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Čistící, úklidové stroje Kärcher - vysavače, tlakové myčky, extraktory ...

Čistící, úklidové stroje Kärcher - vysavače, tlakové myčky, extraktory ...

Profesionální čisticí a úklidové stroje Kärcher prodává Daniš Davaztechnik s.r.o. z Přerova. Vyberte si u nás vysavače, tlakové myčky, extraktory, stěrky na okna nebo spolehlivé podlahové mycí stroje.


Zahradní sekací travní traktory Seco - na zahrady, sportovní hřiště, ...

Zahradní sekací travní traktory Seco - na zahrady, sportovní hřiště, ...

Zahradní sekací travní traktory Seco na zahrady, sportovní hřiště, fotbalové stadiony i do sadů prodává společnost Daniš Davaztechnik s.r.o. v Přerově. Prijďte si k nám vybrat profesionální traktor.


Malotraktory, traktorové sekačky Kubota pro zahradnictví, zemědělství a ...

Malotraktory, traktorové sekačky Kubota pro zahradnictví, zemědělství a ...

Kvalitní malotraktory, trávové sekačky Kubota pro zahradnictví, zemědělství a komunální služby prodává firma Daniš Davaztechnik s.r.o. z Přerova. Spokojené zákazníky máme v Olomouci i Zlíně.