Rekuperační systémy pro rodinné domy, novostavby nebo komerční prostory

Konec tepelným ztrátám, vlhkosti vzduchu, plísním a pachů. Efektivní úspora energie s rekuperační jednotkou od společnosti KESPOGAS.Přáli byste si snížit náklady na spotřebu energie, omezit vlhkost vašich domácností, a ještě k tomu mít zdravý a čistí vzduch? Stavíte nový dům nebo chcete zmodernizovat ten stávající? To vše můžete získat s rekuperační jednotkou od firmy KESPOGAS s.r.o., od konzultace, přes vytvoření projektu až po montáž.
Rekuperační zařízení od naší společnosti zajišťuje odvod a zpětný přísun vzduchu se zpětným vyžíváním tepla. Tento pomocník vám pomůže s efektivní výměnou vzduchu. Využijte také možnost chytré domácnosti a ovládejte svoji rekuperaci přes mobilní telefon.
Na vaše dotazy odpovíme v Praze nebo v Ústí nad Labem. Doporučíme také vhodnou technologii s optimální hlučností a příkonem. Našim cílem je uspokojit představu našeho zákazníka a dodávat zařízení splňující všechny náležité parametry pro nejúspěšnější řešení rekuperace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kotlíkové dotace Ústí nad Labem – nová otopná soustava i rekonstrukce

Kotlíkové dotace Ústí nad Labem – nová otopná soustava i rekonstrukce

Získejte dotace a finanční podporu na výměnu starého neekologického kotle za nový s pomocí společnosti Kespogas spol. s.r.o. v Ústí nad Labem.


Topení, plyn, voda i kanalizace s kompletní dodávkou, realizací a ...

Topení, plyn, voda i kanalizace s kompletní dodávkou, realizací a ...

Tepelná čerpadla, automatické kotle, plyn, vodu nebo kanalizaci zrealizuje a vše potřebné dodá firma Kespogas spol. s.r.o. v Ústí nad Labem.