Zadavatelem microsite je firma Martin Kaplan TORAKA - ELEKTROElektro materiál, elektroinstalační materiál, světla, kabely, e-shop a prodejna

Elektroinstalační materiál, potřeby pro elektroinstalatéry a elektrikáře, veškeré elektro zboží najdete v prodejně i e-shopu Martina Kaplana Toraka z Mostu.Plánujete v domě, bytě, kanceláři či průmyslové hale obměnit elektroinstalaci a chybí Vám potřebný materiál? Pracujete v oblasti elektro a hledáte spolehlivého dodavatele? V tom případě navštivte prodejnu Martina Kaplana Toraka – Elektro-materiály.
U nás si můžete zakoupit led svítidla, žárovky včetně jejich zdrojů, veškerou potřebnou kabeláž, rozvodnice, jističe včetně chráničů, zásuvky a zástrčky. Dále pak nabízíme domovní příslušenství v podobě krytů, rámečků a spínačů, napájecí zdroje, elektroinstalační lišty a profily, ventilátory a spoustu dalšího co jen budete potřebovat. Tak neváhejte a obraťte se na nás, určitě si vyberete.
Naši prodejnu najdete na adrese Průmyslový areál Čepirohy 115, Most. Nebo jednoduše nakupte z pohodlí Vašeho domova přes náš e-shop.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, ...

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, ...

V našem on-line Eshopu najdete až 3000 druhů elektroinstalačních materiálů pro domovní i průmyslové instalace, technické poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce.