Elektro materiál, elektroinstalační materiál, světla, kabely, e-shop a prodejna

Elektroinstalační materiál, potřeby pro elektroinstalatéry a elektrikáře, veškeré elektro zboží najdete v prodejně i e-shopu Martina Kaplana Toraka z Mostu.


Elektroinstalační materiál, jističe, chrániče, pojistky
Plánujete v domě, bytě, kanceláři či průmyslové hale obměnit elektroinstalaci a chybí Vám potřebný materiál? Pracujete v oblasti elektro a hledáte spolehlivého dodavatele? V tom případě navštivte prodejnu Martina Kaplana Toraka – Elektro-materiály.
U nás si můžete zakoupit led svítidla, žárovky včetně jejich zdrojů, veškerou potřebnou kabeláž, rozvodnice, jističe včetně chráničů, zásuvky a zástrčky. Dále pak nabízíme domovní příslušenství v podobě krytů, rámečků a spínačů, napájecí zdroje, elektroinstalační lišty a profily, ventilátory a spoustu dalšího co jen budete potřebovat. Tak neváhejte a obraťte se na nás, určitě si vyberete.
Naši prodejnu najdete na adrese Průmyslový areál Čepirohy 115, Most. Nebo jednoduše nakupte z pohodlí Vašeho domova přes náš e-shop.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej elektroinstalačního materiálu, poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce

Prodej elektroinstalačního materiálu, poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce
Společnost TORAKA - ELEKTRO se zabývá prodejem elektroinstalačního materiálu v kamenné prodejně i na e-shopu. Poskytuje technické poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce.

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky
V našem on-line Eshopu najdete až 3000 druhů elektroinstalačních materiálů pro domovní i průmyslové instalace, technické poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Martin Kaplan TORAKA - ELEKTRO
WEBOVÁ STRÁNKA
Martin Kaplan TORAKA - ELEKTRO
www.toraka.cz
Adresa

Adresa

Průmyslový areál Čepirohy 115
Most 434 01

info@toraka.cz
+420 476 103 893


Najdete nás také zde:

FacebookGooglePlusARES
captcha