Zadavatelem microsite je firma PETERMANN - Catering s.r.o.Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na teambuilding přímo Vám na míru

Výborný catering na míru, přichystání občerstvení i rautu na firemní večírky a akce dle Vašeho přání zajistí firma PETERMANN – Catering s.r.o. v okolí Ostravy, Olomouce i Brna.Plánujete firemní večírek? Potřebujete zajistit raut na firemní poradu? Hledáte kuchaře, který Vám nachystá občerstvení na teambuilding dle Vašich představ? Oslovte firmu PETERMANN – Catering s.r.o., kde Vám sestaví výborný jídelníček na jakoukoliv akci budete potřebovat. Přijedeme za Vámi kamkoliv v okolí Ostravy, Olomouce či Brna.

Veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Dbáme na originální servírování a pokrmy jsou nápadité a potěší nejen Vaše chuťové buňky ale i oči.

Připravíme občerstvení na firemní večírky, teambuilding a další firemní akce. Poradíme Vám i s výběrem vhodných prostor a budete-li pro své zaměstnance nachystat i zábavný program, neváhejte se na nás obrátit.

V případě že budete potřebovat přichystat jakoukoliv rodinnou oslavu, romantický večer nebo svatbu, jsme zde také pro Vás. Sestavíme vhodné menu, pomůžeme s výzdobou a s programem, doporučíme fotografa a zajistíme květinovou výzdobu.

Jsme zde zkrátka pro Vás, kdykoliv budete potřebovat nachystat výjimečný gurmánský zážitek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v ...

Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v ...

Romantickou večeři přímo u Vás doma, nebo pohostinství pro přátele a rodinu zařídí kuchař do domu ze společnosti PETERMANN – Catering s.r.o. kdekoliv v Ostravě, v Olomouci či v Brně.


Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného ...

Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného ...

Rodinnou oslavu či hostinu Vám naplánuje firma PETERMANN – catering s.r.o. nejen v Ostravě, ale i v okolí Olomouce či Brna. Připravíme hostinu, doporučíme vhodné prostory, hudbu i výzdobu.