Zadavatelem microsite je firma MRAMORIT a.s.Vybavení do koupelen a sociálního zázemí z litého mramoru

Umyvadla, vany různého tvaru a barev do domácností, hotelů či škol. Vybavení sociálního zařízení z umělého mramoru od společnosti MRAMORIT a.s.Provozujete ubytovací či stravovací zařízení, školu či nemocnici? V každé z těchto budov je nutno mít sociální zázemí. Potřebné vybavení Vám zhotoví a dodá naše společnost MRAMORIT a.s.
Zhotovujeme vysoce kvalitní prvky do koupelen z umělého kamene zvaného mramorit. Tento luxusní materiál je cenově výhodný, odolný, vzhledově půvabný a vhodný do každé domácnosti i provozovny.
V našem výrobní sortimentu si můžete vybrat vybavení ideální přímo do Vaší koupelny jako jsou umyvadla, vany či sprchové vaničky. Nabízíme také prvky vhodné pro osoby s handicapem do bezbariérových koupelen, ale i pro děti do škol a školek.
Na zakázku pro Vás vyrobíme, co si budete přát, stačí vybrat tvar, barevný odstín a rozměry a produkt z litého mramoru Vám dodáme kam budete potřebovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sanitární výrobky vysoké kvality, sériová i atypická zakázková výroba

Sanitární výrobky vysoké kvality, sériová i atypická zakázková výroba

Sanitární výrobky vysoké kvality, vybavení sociálního zařízení, umyvadla, vany, žlaby, sériovou i atypickou zakázkovou výrobu realizuje MRAMORIT a.s.