Obrábění kovů, CNC v Libereckém kraji

Konvenční a CNC obrábění od specialistů na kovoobrábění. Kusová i sériová výroba dle přání zákazníka. Najdete nás nedaleko České Lípy v Libereckém kraji.


Soustružení kovů na CNC strojích - Liberecko
Hledáte českou firmu s dlouholetou tradicí v oblasti kovoobrábění? Naše společnost SOKOV Sosnová, výrobní družstvo je profesionálem v tomto oboru.
V oblasti obrábění se zabýváme sériovou i kusovou výrobou. Přesně dle Vašich požadavků a přání. Naše výrobky zhotovujeme z mosazi, železa i nerezy. Zajistíme na Vaše stroje díly, které potřebujete.
Pracujeme na CNC strojích, vačkových automatech i konvenčních strojích. Pokud potřebujete matice, zálisky, přechodky, maticové nýty, šroubení, čepy či kryty na tlakové láhve nebo jiné náhradní díly neváhejte a kontaktujte naše výrobní družstvo SOKOV Sosnová.
Disponujeme moderním strojním parkem i skvěle vyškolenými pracovníky v oboru. Najdete u nás díly pro strojírenský, automobilový i teplárenský průmysl. Společnost SOKOV Sosnová, to je specialista v obrábění kovů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Frézovací centrum Česká Lípa – třískové obrábění výrobního družstva

Frézovací centrum Česká Lípa – třískové obrábění výrobního družstva
Představujeme vám výrobní družstvo SOKOV Sosnová, které se nachází v okrese Česká Lípa a zabývá se kovoobráběcí prací na přání zákazníka.

Soustružení, soustružnické práce Česká Lípa, soustružení mosaz, železo, nerez, kusová výroba

Soustružení, soustružnické práce Česká Lípa, soustružení mosaz, železo, nerez, kusová výroba
Umíme pracovat s mnoha různými materiály - mosaz, železo, nerez. Samozřejmostí je sériová výroba, nebo i jen jednorázová kusová výroba.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
WEBOVÁ STRÁNKA
SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
sokov-vd.cz
Adresa

Adresa

Sosnová 2
Sosnová 470 01

sokov@sokov-vd.cz
+420 487 520 684


Najdete nás také zde:

ARES
captcha