Microsite byla vložena dne:03.08.2020
ID microsite: 161552, počet zhlédnutí:  62
Zadavatelem microsite je firma

VÁŽKA - PŮJČOVNA PLAVIDEL Jiří Macek

Půjčovna plavidel, nevšední zážitek, turistické sjíždění toků, adrenalinové sjezdy

Sjíždění jihočeských řek nebo české a zahraniční vody a moře s plavidlem a kompletním příslušenstvím od VÁŽKA – PŮJČOVNA PLAVIDEL z Valu.

Půjčovna plavidel na sjíždění řek, nafukovací PálavyVodácká půjčovna raftůKajak a plastové i laminátové loďky s příslušenstvím

Vyrážíte na výlet či dovolenou do jižních Čech a chcete si užít nevšední zážitek v podobě sjíždění řek? Naše společnost VÁŽKA – PŮJČOVNA PLAVIDEL, kterou provozuje pan Jiří Macek Vám půjčí jakékoli plavidlo k uskutečnění vašeho snu. Loďky půjčujeme hlavně na jihočeských řekách, ale také pro nás není problém Vám půjčit plavidlo na české a zahraniční vodní plochy a moře.
Máme na výběr z mnoha typů lodí, které u nás můžete pronajmout. V našem sortimentu najdete loďky plastové, laminátové, Pálavy, rafty či kajaky. Dále nabízíme veškeré potřebné příslušenství k bezpečnému sjíždění vodních toků. Neustále sledujeme aktuální vodní stavy, takže doporučíme, kdy je vhodné na vodu vyjet. Není pro nás problém pro Vás naplánovat expedici nebo teambuildingovou akci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Lodě
Půjčovna, Služby