Microsite byla vložena dne:31.07.2020
ID microsite: 161537, počet zhlédnutí:  64
Zadavatelem microsite je firma

PIVO-KOTALA Antonín Kotala

Alko i nealko pití, pivo, vino, lihoviny různých značek

Alkoholické a nealkoholické nápoje dodává PIVO-KOTALA. Prodej piva, destilátů, vína a nealka. Obstaráme vybavení pro čepování piva a vše dodáme.

PIVO-KOTALA, Ostrava, dovoz a prodej sudového pivaPIVO-KOTALA, prodej lihovin, OstravaZapůjčení výčepního zařízení, prodej alko i nealko

Máš rád dobré pivo nebo jen potřebuješ uspořádat rodinnou oslavu eventuálně párty? Navštiv naši prodejnu v Ostravě, na ulici Průběžná 3272. PIVO-KOTOLA nabízí široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, dokonce i s odvozem k Vám domů. Nejenom, že Vám pivo, víno a veškeré pití přivezeme, ale půjčíme i čepovací výbavu.
Nabízíme pípy menší, i pro profesionální účely. Rozvoz provádíme ve všedních dnech zejména pro Ostravsko. Jsme ochotni zorganizovat dodávku na delší vzdálenosti, vše záleží na společné domluvě. Disponujeme vlastním rozvozovým automobilem.
Naši provozovnu můžete navštívit dokonce i v sobotu. Koupíte pivo několika značek, sudové i lahvové, najdete zde tvrdý alkohol naší výroby i ze zahraničí, potěšíme i milovníky vína, pořídíte i s poptávkou nealko sortimentu všeho druhu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Pivo
Maloobchod, Služby
, Nealkoholické nápoje
Maloobchod, Služby