Zadavatelem microsite je firma Penzion U BohušaRodinné oslavy, výročí i pořádání firemních setkání či seminářů v útulném penzionu v lednicko-valtickém areálu

Pořádání firemních setkání a seminářů, rodinných oslav či výročí i s možností ubytování zajistí v penzionu U Bohuša v Lednici na Jižní Moravě, sousedící přímo se zámeckým parkem.Chystáte narozeninovou oslavu v rodinném kruhu? Pořádáte firemní akci? Chcete oslavit významné jubileum? Hledáte příjemné romantické prostředí s ochotným a milým personálem? Oslavy, firemní setkání i semináře pořádají v penzionu U Bohuša v Lednici na Jižní Moravě.

Ve stylovém sále můžete oslavit narozeniny, svatbu i výročí svatby se svými blízkými. Pořádáme i firemní setkání a semináře. Zajistíme Vám příjemnou atmosféru, nachystáme sváteční tabuli a o vše se postaráme. V létě můžete využít i posezení na terase. Své hosty můžete ubytovat přímo u nás v penzionu v komfortně zařízených pokojích.

Penzion U Bohuša najdete v lednicko-valtickém areále, který je zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Penzion je postaven hned vedle krásného zámeckého parku, jehož dominantou je zámek Lednice. Okolí lze využít nejen pro pěší turistiku, ale díky sítí cyklostezek i pro výlety na kole.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v soukromí – dovolená na kole, cykloturistika v ...

Ubytování v soukromí – dovolená na kole, cykloturistika v ...

Ubytování v soukromí s možností cykloturistiky po okolí poskytuje Penzion u Bohuša v Lednici. Vyražte na dovolenou na kole a poznejte krásy Lednicko-Valtického areálu ze sedla vašeho kola


Týdenní, víkendové, jednodenní pobyty v Lednici nedaleko lázní a zámku ...

Týdenní, víkendové, jednodenní pobyty v Lednici nedaleko lázní a zámku ...

Týdenní, víkendové nebo jednodenní pobyty pro páry, jednotlivce nebo rodiny nedaleko lednických lázní a navíc v těsné blízkosti zámku Lednice poskytuje Penzion u Bohuša v Lednici na Moravě.


Komfortní ubytování se snídaní - nedaleko zámeckého parku, žádaná ...

Komfortní ubytování se snídaní - nedaleko zámeckého parku, žádaná ...

Pobyty v žádané lokalitě Lednice poskytuje Penzion U Bohuša. Zajistěte si komfortní ubytování se snídaní v příjemném prostředí a nedaleko zámeckého parku.