Zadavatelem microsite je firma Hotel Hluboký dvůr, a.s.



Zvýhodněné letní pobytové balíčky v Resortu Hrubá Voda

Rodinné pobytové balíčky, aktivní dovolená i wellness v hotelu Hluboký dvůr. V okouzlujícím prostředí pod kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku Vás čeká nezapomenutelná dovolená.



Wellness hotel Hluboký dvůr Vám nabízí zvýhodněné letní pobytové balíčky. Vyberte si právě teď svou luxusní dovolenou v Resortu Hrubá Voda. Nádherná příroda, animační program pro děti, atrakce, bobová dráha, trampolíny, dětský park i víceúčelové hřiště. Nabízíme Vám spoustu jedinečných zážitků nejen pro Vás, ale i pro Vaše děti. Náš hotel Hluboký dvůr najedete v okrese Olomouc v krásném prostředí údolí řeky Bystřice. Vyberte si letní pobytový balíček, který Vám bude vyhovovat nebo wellness balíček se vstupy do saunového světa a s masážemi. Čeká Vás aktivní dovolená i relaxace v nádherné přírodě i v příjemném hotelovém komplexu. Resort Hrubá Voda nabízí spoustu možností včetně vyjížděk na koni i tubingové dráhy. Ubytovat se můžete přímo u nás v hotelu Hluboký dvůr či v apartmánových chatkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Wellnes hotel Hluboký dvůr se sportovním a zážitkovým areálem, minigolfem, resort Hrubá Voda

Wellnes hotel Hluboký dvůr se sportovním a zážitkovým areálem, minigolfem, resort Hrubá Voda

Dovolenou v Nízkém Jeseníku mimo dosah mobilních operátorů Vám poskytne wellness Hotel Hluboký dvůr, a.s. v Hlubočkách. Příjemné ubytování, dobré jídlo, masáže i saunový svět.