Zadavatelem microsite je firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.Užijte si romantický pobyt v horské chatě Krásná na samotě u lesa s vířivkou a s infrasaunou

Vyražte s rodinou, přáteli či s kolegy z práce na horskou chatu Krásná s vířivkou a saunou a užijte si romantiku u lesa v Beskydech. Provoz chaty a pobyty zajišťuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.Plánujete oslavu s rodinou? Přemýšlíte kam na dovolenou s přáteli? Máte rádi horskou přírodu a rádi by jste se ubytovali někde na samotě než v přeplněném hotelu? Zarezervujte si pobyt na horské chatě Krásná v Beskydech, kterou najdete na samotě u lesa poblíž obce Krásná, v okrese Frýdek-Místek.

Ubytovat se zde může až osm lidí a je tedy vhodná pro menší oslavy s rodinou, s přáteli, na školní srazy nebo na menší firemní večírky. Chata je na samotě u lesa, s útulnou zahradou, s venkovním krbem a posezením pro příjemně strávené letní večery pod hvězdami.

Jistě oceníte i vířivku a infrasaunu. Samozřejmostí je WI-FI.V zimě navíc můžete využít i možnost si zalyžovat v nedalekém lyžařském areálu Visalaje. Chata se nachází v turistické oblasti, a můžete tedy pobyt strávit aktivně a naplánovat si výlety.

Zarezervujte si pobyt a přijeďte si k nám odpočinout a načerpat nové síly.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY