Zadavatelem microsite je firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.Užijte si romantický pobyt v horské chatě Krásná na samotě u lesa s vířivkou a s infrasaunou

Vyražte s rodinou, přáteli či s kolegy z práce na horskou chatu Krásná s vířivkou a saunou a užijte si romantiku u lesa v Beskydech. Provoz chaty a pobyty zajišťuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.Plánujete oslavu s rodinou? Přemýšlíte kam na dovolenou s přáteli? Máte rádi horskou přírodu a rádi by jste se ubytovali někde na samotě než v přeplněném hotelu? Zarezervujte si pobyt na horské chatě Krásná v Beskydech, kterou najdete na samotě u lesa poblíž obce Krásná, v okrese Frýdek-Místek.

Ubytovat se zde může až osm lidí a je tedy vhodná pro menší oslavy s rodinou, s přáteli, na školní srazy nebo na menší firemní večírky. Chata je na samotě u lesa, s útulnou zahradou, s venkovním krbem a posezením pro příjemně strávené letní večery pod hvězdami.

Jistě oceníte i vířivku a infrasaunu. Samozřejmostí je WI-FI.V zimě navíc můžete využít i možnost si zalyžovat v nedalekém lyžařském areálu Visalaje. Chata se nachází v turistické oblasti, a můžete tedy pobyt strávit aktivně a naplánovat si výlety.

Zarezervujte si pobyt a přijeďte si k nám odpočinout a načerpat nové síly.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ubytování v chatě Trojanovice je vhodné pro milovníky turistiky, ...

Ubytování v chatě Trojanovice je vhodné pro milovníky turistiky, ...

Okolí chaty Trojanovice láká k výletům, k lyžování na Pustevnách i k adrenalinu. Ale chata se saunou a bazénem je vhodná i pro wellnes a relaxační pobyty. Provozuje firma Chaty Krásné chvíle s.r.o.


Chata Malenovice Vám poskytne komfortní přesto levné ubytování na ...

Chata Malenovice Vám poskytne komfortní přesto levné ubytování na ...

Komfortní a levné ubytování ve stylově zařízené horské chatě Malenovice pod Lysou Horou v Beskydech Vám zajistí firma Chaty Krásné chvíle s.r.o. Chata má vířivku, bazén, posezení na zahradě.


Luxusní ubytování pro více osob na Chatě Horní Bečva, ve stylové ...

Luxusní ubytování pro více osob na Chatě Horní Bečva, ve stylové ...

Ubytování vhodné pro více osob, například pro turisty či lyžaře na Chatě Horní Bečva v Beskydech. Stylovou valašskou dřevěnici s vířivkou Vám pronajme společnost Chaty Krásné chvíle s.r.o.