Zadavatelem microsite je firma Hizol, s.r.o.Izolace, hydroizolace, zahradní jezírka, bazény a zelené střechy

Hydroizolace a řešení vlhkosti v domě, Izolace spodní stavby, střech, teras či bazénů, zelené střechy realizuje společnost Hizol, s.r.o. z Lánova.Sháníte na Liberecku firmu, která provádí izolace, zahradní jezírka, bazény či realizuje zelené střechy? Potřebujete vyřešit vlhkost v domě nebo jí jednoduše chcete předejít? Obraťte se na naši společnost Hizol, s.r.o. z Lánova.
Realizujeme kvalitní hydroizolace spodní stavby, střech, a to jak plochých, tak i šikmých. Dále provádíme hydroizolace teras a balkónů. Zahrádku či dvůr Vám zkrášlíme jezírkem a bazénem dle Vašich požadavků a přání. Realizujeme různé tvary a rozměry. Používáme nejkvalitnější fólie, které jsou na trhu, a proto Vám zaručíme dlouhou životnost. Pomůžeme Vám taktéž s realizací zelené střechy a střešní zahrady, která je teď novým moderním prvkem. Těšíme se na spolupráci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hydroizolace, izolace proti vlhkosti spodních staveb, teras, balkónů, ...

Hydroizolace, izolace proti vlhkosti spodních staveb, teras, balkónů, ...

Izolace, hydroizolace spodních staveb, teras, balkónů, střech a bazénů pro Vás zajistí společnost Hizol, s.r.o. se sídlem v obci Lánov v okrese Trutnov.


Kvalitní hydroizolace pro Vaši střechu s fóliemi Alkorplan

Kvalitní hydroizolace pro Vaši střechu s fóliemi Alkorplan

O spolehlivou hydroizolaci Vaší střechy se postará společnost Hizol, s.r.o., Lánov. Provádíme hydroizolace pro nové střechy i při rekonstrukcích, a to s pomocí kvalitních a odolných fólií Alkorplan.