Zadavatelem microsite je firma Kominictví Marek ŠvécarPravá značková kanadská krbová kamna KF ENERGY, VANELLUS, REGENCY - prodej a odborná instalace

Pravá značková kanadská krbová kamna KF ENERGY, VANELLUS, REGENCY a dalších prověřených značek prodává a odborně instaluje Kominictví Marek Švécar. Působíme v Prostějově i Olomouci.O příjemné teplo v rodinných domech se postarají pravá kanadská krbová kamna. Odborný prodej kvalitních kanadských krbových kamen ověřených značek KF ENERGY, VANELLUS, DRAGONJH, REGENCY, NAPOLEON, TRUE NORTH, PACIFIC ENERGY, HAMPTON zajišťuje firma Kominictví Marek Švécar. Instalace provádíme v Olomouci, v Prostějově, Přerově, Vyškově i Kroměříži.

Kanadská krbová kamna mají efektivní vytápění. Dosahující nejvyšší úrovně účinnosti, spolehlivosti a úspory energie. Kanadská krbová kamna si oblíbíte pro vysokou výhřevnost, výkon se pohybuje od 6 do 22 kW.
Vybírat si můžete z širokého výběru povrchových úprav krbových kamen a také z bohatého sortimentu nejrůznějších doplňků kamen – kličky, podstavce, nohy, ovládací prvky.

Nabízíme pouze ověřené výrobce, kteří dosahují světových kvalit. Krbová kamna ověřených značek HAAS SOHN, BEF, DOVRE, HS FLAMINGO, ROMOTOP, KVS MORAVIA, KF ENERGY jsou vhodná k vytápění nízkoenergetických a pasivních rodinných domů.

Navštivte naši prostějovskou prodejnu Kominictví Marek Švécar, rádi Vám poradíme s výběrem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej a montáž značkových krbů, krbových kamen a sporáků ROMOTOP, HAAS ...

Prodej a montáž značkových krbů, krbových kamen a sporáků ROMOTOP, HAAS ...

Prodejem a montáží značkových krbů, krbových kamen a sporáků prémiových výrobců ROMOTOP, HAAS SOHN, HS FLAMINGO, DOVRE, KVS MORAVIA se v Prostějově i Olomouci zabývá Kominictví Marek Švécar.


Vložkování, frézování, revize komínů, renovace komínových průduchů od ...

Vložkování, frézování, revize komínů, renovace komínových průduchů od ...

Firma s mnohaletou tradicí, Kominictví Marek Švécar provádí profesionální kominické práce v Olomouci i Prostějově. Zajišťujeme vložkování, frézování, revize komínů a renovace komínových průduchů.


Stavba nerezových komínů a montáž kouřovodů u rodinných domů, ...

Stavba nerezových komínů a montáž kouřovodů u rodinných domů, ...

Stavbu nerezových komínů a montáž kouřovodů u rodinných domů, rekreačních i průmyslových objektů v Olomouci a Prostějově zajišťuje Kominictví Marek Švécar.