Zadavatelem microsite je firma Ubytovna EvaFiremní, dlouhodobé levné ubytování pro pracovníky – ubytovna pro zaměstnance firem

Firemní a levné ubytování v Olomouci poskytuje Ubytovna Eva, která je vhodná k dlouhodobému ubytování pracovníků a zaměstnanců firem. Nachází se nedaleko centra města.Jste majitelem stavební firmy a nevíte, kde ubytovat pracovníky? Ubytovna Eva v Olomouci poskytuje firemní a levné ubytování pro zaměstnance firem. Nachází se nedaleko centra města v dosahu MHD, ČD a ČSAD. Ubytování se nachází v zástavbě rodinných domů a klidné lokalitě Olomouce.

Pokoje na ubytovně jsou dvou nebo třílůžkové. Ubytovaní mají k dispozici Wi-fi připojení zdarma. Ubytovna má dvě kuchyně, dvě místnosti s umývárnou a sprchami a dvěma místnostmi s WC. Součástí je také prádelna. V ceně ubytování jsou lůžkoviny, pravidelný úklid pokojů a společných prostor a úschova cenností.

Ubytujte své zaměstnance za přijatelnou cenu v Ubytovně Eva a výrazně tak snižte své náklady a ušetřete čas strávený dojížděním.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY