Zadavatelem microsite je firma PKZ Keramika Poštorná a.s.Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Výrobou a dodávkou kvalitní české zahradní keramiky se zabývá firma PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi. Dodáváme keramické květináče, vázy a podmisky různých velikostí a stylů.Kvalitní keramiku na zahradu, jako jsou květináče, vázy a podmisky, vyrábí a dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi.

Pokud rádi na vaší zahradě pěstujete okrasné květiny, umístěte je do některých z námi vyráběných keramických květináčů nebo váz, které zkrášlí vaši zahradu, balkón nebo terasu.

Keramické květináče, vázy a podmisky vyrábíme v různých stylech a barevných odstínech. Námi vyráběná zahradní keramika je navíc mrazuvzdorná.

Zakoupíte u nás oválné i hranaté vázy v různých velikostech a barevném provedení. K prodeji máme i balkánské, římské a rustikální vázy.

Prodáváme i keramické truhlíky.

Kompletní sortiment zahradní keramiky naleznete na našem webu

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komínové vložky, tvarovky a základové kondenzatní jímky – zakázková ...

Komínové vložky, tvarovky a základové kondenzatní jímky – zakázková ...

Zakázkovou i malosériovou výrobou komínových vložek, tvarovek a základových kondenzatních jímek se zabývá společnost PZ Keramika Poštorná a.s. se sídlem v Břeclavi.


Výroba, dodávka stavební keramiky – keramická dlažba, obklady, ...

Výroba, dodávka stavební keramiky – keramická dlažba, obklady, ...

Kvalitní českou stavební keramiku vyrábí a dodává firma PKZ Keramika Poštorná. Vyrábíme keramickou dlažbu, obklady, schodnice, žlaby nebo fasádní pásky.


Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny  - římské ...

Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny - římské ...

Malosériovou a zakázkovou výrobou užitkové keramiky a kameniny se zabývá PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi. Vyrábíme římské hrnce, džbány a jiné keramické výrobky.