Zadavatelem microsite je firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Instalací automatických závlahových a zavlažovacích systémů se zabývá firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Provádíme komplexní realizace úsporných závlah.Záhony i trávník se bez pravidelné závlahy neobejdou. Chcete-li stále zelený a hustý trávník, pořiďte si automatický zavlažovací systém, který navíc ušetří čas a námahu. Závlahové systémy pro zahrady a parky všech velikostí zajistí firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy.
Prodáváme a montujeme veškerý sortiment pro zavlažování. Pro vyhloubení optimální díry pro rozvody vody máme vlastní rýhovací stroj.

Dodáváme závlahový systém RainBird, který je velmi variabilní a použitelný pro všechny typy a charaktery ploch. Zavlažovací systém RainBird zajistí trávníku potřebnou vláhu v dostatečném množství v pravidelných intervalech.
Závlahové systémy podkládáme na zahrady, parky, do komerčních prostor, na sportovní a golfová hřiště.

Rádi Vám poradíme, jaký systém zvolit, naplánujeme optimální rozmístění závlahových jednotek a provedeme celou realizaci, včetně vyhloubení rýh pro rozvody vody.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení

Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení

Výstavbu kopaných a vrtaných studen na klíč realizuje v okolí Olomouce firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. Zajistíme vyhledání vodního zdroje, stavební povolení a následnou stavbu studny.