Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Instalací automatických závlahových a zavlažovacích systémů se zabývá firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Provádíme komplexní realizace úsporných závlah.


Automatické závlahové, zavlažovací systémy
Záhony i trávník se bez pravidelné závlahy neobejdou. Chcete-li stále zelený a hustý trávník, pořiďte si automatický zavlažovací systém, který navíc ušetří čas a námahu. Závlahové systémy pro zahrady a parky všech velikostí zajistí firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy.
Prodáváme a montujeme veškerý sortiment pro zavlažování. Pro vyhloubení optimální díry pro rozvody vody máme vlastní rýhovací stroj.

Dodáváme závlahový systém RainBird, který je velmi variabilní a použitelný pro všechny typy a charaktery ploch. Zavlažovací systém RainBird zajistí trávníku potřebnou vláhu v dostatečném množství v pravidelných intervalech.
Závlahové systémy podkládáme na zahrady, parky, do komerčních prostor, na sportovní a golfová hřiště.

Rádi Vám poradíme, jaký systém zvolit, naplánujeme optimální rozmístění závlahových jednotek a provedeme celou realizaci, včetně vyhloubení rýh pro rozvody vody.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Profesionální montáž domácích i průmyslových vodáren a poradenství při koupi čerpadel

Profesionální montáž domácích i průmyslových vodáren a poradenství při koupi čerpadel
Odborné poradenství při koupi čerpadel a montáž domácích i průmyslových vodáren Vám zajistí firma STUDNY Doležel a Janíček s.r.o. v okolí Olomouce, která se specializuje na čištění vodních zdrojů.

Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení

Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení
Výstavbu kopaných a vrtaných studen na klíč realizuje v okolí Olomouce firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. Zajistíme vyhledání vodního zdroje, stavební povolení a následnou stavbu studny.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.
www.studnyolomouc.cz
Adresa

Adresa

Střední Novosadská 48
Olomouc 779 00

info@studnyolomouc.cz
+420 603 832 055


Najdete nás také zde:

ARES
captcha