Posezení a oslava ve vinném sklepě - večeře a řízená degustace vína se sommeliérem

Posedět s blízkými a oslavovat různé události můžete ve Vinném sklepě a penzionu Herbenka z Hustopečí na Jižní Moravě. Zajistíme večeři, řízenou degustací vína se sommeliérem nebo cimbálovou muziku.Hledáte ideální místo pro posezení?

Naplánovat firemní akci nebo oslavit jakoukoliv událost s blízkými můžete u Vinného sklepa a penzionu Herbenka v Hustopečích na Jižní Moravě, kde se o Vás skvěle postarají.

Posedět můžete v nově zrekonstruovaném vinném sklepě s kapacitou 10 – 120 osob. Prožít zde můžete narozeniny, promoce, večírky, přednášky, semináře a jiné společenské akce. Rádi pro Vás zajistíme chutnou teplou nebo studenou domácí kuchyni a pitný režim po dobu akce.

V případě zájmu zorganizujeme řízenou degustaci zdejších sudových i lahvových vín se sommeliérem a cimbálovou muziku, která skvěle podtrhne celkovou atmosféru večera.

Neváhejte a zarezervujte si svůj termín.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vinotéka Herbenka – prodej vín z hustopečské vinařské oblasti

Vinotéka Herbenka – prodej vín z hustopečské vinařské oblasti

Kvalitní jihomoravská vína zakoupíte ve vinotéce Herbenka v Hustopečích. Prodáváme proslulé značky moravského vína.


Penzion Herbenka – ubytování v soukromí v klimatizovaných pokojích se ...

Penzion Herbenka – ubytování v soukromí v klimatizovaných pokojích se ...

Penzion Herbenka v Hustopečích poskytuje všem návštěvníkům Jižní Moravy klidné ubytování v soukromí v příjemném prostředí. Zajistíme Vám ubytování v klimatizovaných pokojích se snídaní.