Zadavatelem microsite je firma Daniš Davaztechnik s.r.o.Zahradní sekací travní traktory Seco - na zahrady, sportovní hřiště, fotbalové stadiony i do sadů

Zahradní sekací travní traktory Seco na zahrady, sportovní hřiště, fotbalové stadiony i do sadů prodává společnost Daniš Davaztechnik s.r.o. v Přerově. Prijďte si k nám vybrat profesionální traktor.Zahradní traktory jsou velkým pomocníkem pro každou zahradu a zeleň. České zahradní traktory Seco si poradí s jakýmkoliv terénem. Jsou robustní, odolné a kvalitní. Prodejem zahradních sekacích travních traktorů českého výrobce Seco se zabývá firma Daniš Davaztechnik s.r.o. v Přerově.

Sekací traktory jsou skvělým pomocníkem na zahradě, sportovním hřišti, fotbalových stadionech, v sadech a v parcích. Odolné zahradní travní traktory se sběrem do koše Vás rychle přesvědčí o své vysoké kvalitě. Traktory vzdorují náročným podmínkám i zacházení.

Každý pozemek je specifický a volba správného stroje je velmi důležitá. Zahradní traktor si stačí vybrat v katalogu, předvedení stroje zajistíme přímo v podmínkách u zákazníka.
Dovoz sestaveného a seřízeného stroje je zdarma, na místě je u nás samozřejmostí vyzkoušení, předvedení a zaškolení se strojem.

Spokojené zákazníky máme v Přerově, Olomouci, Zlíně, Kroměříži, Prostějově i Šumperku. Jistě si u nás vyberete i Vy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Čistící, úklidové stroje Kärcher - vysavače, tlakové myčky, extraktory ...

Čistící, úklidové stroje Kärcher - vysavače, tlakové myčky, extraktory ...

Profesionální čisticí a úklidové stroje Kärcher prodává Daniš Davaztechnik s.r.o. z Přerova. Vyberte si u nás vysavače, tlakové myčky, extraktory, stěrky na okna nebo spolehlivé podlahové mycí stroje.


Malotraktory, traktorové sekačky Kubota pro zahradnictví, zemědělství a ...

Malotraktory, traktorové sekačky Kubota pro zahradnictví, zemědělství a ...

Kvalitní malotraktory, trávové sekačky Kubota pro zahradnictví, zemědělství a komunální služby prodává firma Daniš Davaztechnik s.r.o. z Přerova. Spokojené zákazníky máme v Olomouci i Zlíně.


Stiga - zahradní traktory, robotické sekačky na trávu, řetězové pily ...

Stiga - zahradní traktory, robotické sekačky na trávu, řetězové pily ...

Zahradní traktory, robotické sekačky na trávu, řetězové pily ověřené značky Stiga pro profesionální i domácí použití prodává Daniš Davaztechnik s.r.o. z Přerova. Dodáváme do Zlína i Kroměříže.