Zadavatelem microsite je firma Vinařství Petr BízaVýroba a prodej přívlastkového, speciálního a archivního vína z Jižní Moravy

Přívlastková, speciální nebo archivní vína z Jižní Moravy vyrábí a prodává rodinné vinařství Petr Bíza z Čejkovic. Ochutnejte naše svěží vína nebo vín, která zrají v sudech.Chcete si pochutnat na skleničce lahodného vína pocházejícího z Jižní Moravy? Zkoušíte rádi speciální vína? Pak navštivte vinotéku rodinného vinařství Petr Bíza v Čejkovicích. Zakoupíte u nás přívlastková, archivní i speciální vína. Vyrábíme i vína pozdního sběru nebo výběry z hroznů.

V produkci našeho rodinného vinařství naleznete svěží lehká vína, jako je Veltínské zelené nebo Ryzlink rýnský.

Prodáváme také vína, která dozrála ve velkých sudech – jedná se například o Hibernal Novosady, Chardonnay Novosady nebo Orange Novosady.

Z naší vinotéky si můžete vybrat i vína, která zrála v barrique sudech, a to například Grand Tramín nebo Grand Pinot Bizé.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pořádání oslav, organizace degustací vlastních vín s pohoštěním v ...

Pořádání oslav, organizace degustací vlastních vín s pohoštěním v ...

Degustaci vín vlastní produkce včetně pohoštění zajišťuje rodinné vinařství Petr Bíza z Čejkovic na Jižní Moravy. Využijte možnost uspořádání oslavy nebo jiné akce ve zdejším příjemném prostředí.


Degustace vína formou večerního tréninkového kempu s ubytováním

Degustace vína formou večerního tréninkového kempu s ubytováním

Degustaci vína formou večerního tréninkového kempu organizuje na jižní Moravě vinařství Petr Bíza v Čejkovicích. Pro účastníky degustace navíc zajistíme i ubytování v našem penzionu.


posezení ve vinném sklípku s ubytováním v rodinném vinařství

posezení ve vinném sklípku s ubytováním v rodinném vinařství

Posezení ve vinném sklípku v rodinném vinařství Petr Bíza zahrnuje nejen ubytování, ale i ochutnávku kvalitního moravského vína, ať už přívlastkového nebo archivního, z vlastní produkce vinařství.