Zadavatelem microsite je firma Kamil Bílý průmyslové podlahyRealizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů

Lité originální pryskyřicové podlahy a odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů realizuje firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy.Odolné epoxidové stěrky, které jsou vhodné do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů, realizuje firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy, která sídlí v Hranicích. Profesionální podlahářské práce a realizaci litých podlah realizuje v Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

Epoxidové stěrky jsou velmi odolné chemickému i mechanickému zatížení. Proto jsou vhodné do skladů, výstavních hal, kanceláří, potravinářských provozů, prodejen, autoservisů a dalších provozů. Realizujeme také originální designové pryskyřičné podlahy v reprezentativních interiérech a galeriích.

Epoxidové stěrky nabízíme v barevných odstínech vzorníku RAL, CHIPS, barevný písek.

Náš kvalifikovaný tým zajišťujeme komplexní služby v oblasti průmyslových podlah.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého ...

Lité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého ...

Specialistou na lité terrazzo, teraco - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem je firma Kamil Bílý - průmyslové podlahy z Hranic. Teraco je vhodné do každého interiéru.


Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, ...

Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, ...

Profesionální podlahářské práce zajišťuje firma Kamil Bílý z Hranic. Provádíme mechanicky a chemicky odolné lité průmyslové podlahy - polyuretanové, methylmetakrylátové a antistatické stěrky.