Microsite byla vložena dne:09.07.2020
ID microsite: 160354, počet zhlédnutí:  92
Zadavatelem microsite je firma

Betony Ouřada s.r.o.

Strojně hlazené podlahy z betonové směsi

Rovné podlahy v rodinných domech, garážích či průmyslových budovách od Betony Ouřada s.r.o. Realizace strojně hlazených podlah po celé České republice.

Strojně hlazené podlahy z litého betonuLité podlahy, izolace, dilatační pásky - Betony Ouřada s.r.o.Betony Ouřada s.r.o. - cementové potěra a anhydridové podlahy

Rekonstruujete své obydlí, kanceláře či průmyslové prostory? Potřebujete mít precizně provedenou podlahu a přitom i rychle a za výhodné ceny? V tom případě využijte služeb společnosti Betony Ouřada s.r.o., která se zaměřuje na realizaci strojně hlazených betonových podlah.
Lité podlahy z cementového potěru či anhydridové směsi jsou naprosto rovné a tudíž vhodné pro pokládku všech typů podlahových krytin.
Jsme schopni vybetonovat i základové desky či zešikmené plochy střech, teras a bazénů.
Samozřejmostí je položení vhodné okrajové dilatační pásky a izolací. Pracujeme s těmi nejlepšími materiály, které získáváme od spolehlivých dodavatelů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Betonové podlahy, lité cementové potěry a anhydritové podlahy

Betonové podlahy, lité cementové potěry a anhydritové podlahy

Anhydritové podlahy, betonové podlahy, lité a strojně hlazené cementové potěry kvalitní a rychle proveditelné realizuje společnost Betony Ouřada s.r.o., Praha.

Betony Ouřada s.r.o.