Zadavatelem microsite je firma RE/MAX Property Realitní kancelář Praha 10Staňte se makléřem - s námi na to máte!

Získejte práci úspěšného realitního makléře - naučíme Vás k tomu vše, co potřebujete! Mimořádná příležitost pro každého, kdo chce změnit svůj pracovní život.Prestižní zaměstnání, nadstandardní platové podmínky, ale i svoboda a nezávislost! Staňte se úspěšným realitním makléřem ve stabilní společnosti sítě Remax. Naučíme Vás všechno, co špičkový makléř potřebuje. Proškolíme Vás v naší RE/MAX Akademii.
Pokud hledáte novou výzvu a chcete být pány svého času je pro Vás práce realitního makléře ideální. Připojte se k našemu kolektivu RE/MAX Property, čekají Vás reprezentativní kanceláře, právní a marketingová podpora, neomezené tarify i skvělý kolektiv. Získejte zajímavou a rozmanitou práci s mimořádným platovým ohodnocením.
Pokud jste komunikativní a chcete se naučit něco nového, staňte se makléřem. My Vám k tomu pomůžeme. V RE/MAX Property získáte plnou podporu, perfektní zázemí stabilní společnosti i systém školení a certifikace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Aukce nemovitostí u profesionálních realitních makléřů

Aukce nemovitostí u profesionálních realitních makléřů

Sháníte nemovitost a nechcete se v dnešním světě nechat napálit? Jste vlastníky nemovitostí a rádi byste je zhodnotili na trhu? Zajímáte se o aukce nemovitostí a chcete zjistit více informací?


Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Realitní kancelář, obchod s nemovitostmi, koupě, prodej, pronájem

Zprostředkování koupi i prodeje nemovitostí s vysokou zákaznickou péčí a individuálním přístupem. RE/MAX Property, poskytovatel realit všeho druhu v rámci České republiky.