Microsite byla vložena dne:07.07.2020
ID microsite: 160328, počet zhlédnutí:  55
Zadavatelem microsite je firma

TOP OKNA s.r.o.

Plastová, plastohliníková a dřevohliníková okna a dveře

Kompletní dodávka oken a dveří včetně příslušenství, montáže a záručního i pozáručního servisu od společnosti TOP OKNA s.r.o. z Českých Budějovic.

Hliníkové vstupní dveře - TOP OKNATOP OKNA s.r.o. - dřevohliníková okna různých rozměrůOkna a dveře z plastovohliníkových profilů

Rekonstruujete dům či dokončujete novostavbu a hledáte firmu, která Vám do Vašeho domku namontuje vnější výplně otvorů? Obraťte se na nás. Jsme společnost TOP OKNA s.r.o. z Českých Budějovic a spolupracujeme s rakouským koncernem INTERNORM.
Nabízíme plastová, plastohliníková a dřevohliníková okna a dveře. Vybírat můžete z několika barevných dekorů a odstínů vnitřních i venkovních stran oken a dveří. Přijedeme na místo realizace, kde připravené otvory na okna a dveře vyměříme a poté je dle Vašich požadavků vyrobíme a namontujeme. Dodáme i kompletní příslušenství jako rolety, žaluzie i sítě proti hmyzu. Garantujeme pozáruční servis. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Bezpečnostní okna a dveře INTERNORM dodávka a montáž,

Bezpečnostní okna a dveře INTERNORM dodávka a montáž,

Okna a dveře INTERNORM plastová, hliníkovoplastová, dřevohliníková, elegantní vzhled, bezpečnost, dlouhá životnost, snadná údržba. Dodává a montuje společnost TOP OKNA s.r.o.

TOP OKNA s.r.o.
Kovová a hliníková okna a dveře
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis
, Plastová okna a dveře
Opravy a servis