Zadavatelem microsite je firma PKZ Keramika Poštorná a.s.Komínové vložky, tvarovky a základové kondenzatní jímky – zakázková výroba

Zakázkovou i malosériovou výrobou komínových vložek, tvarovek a základových kondenzatních jímek se zabývá společnost PZ Keramika Poštorná a.s. se sídlem v Břeclavi.Hledáte firmu, která Vám zajistí výrobu komínových vložek na míru? Společnost PZ Keramika Poštorná a.s. se sídlem v Břeclavi se specializuje na výrobu komínových vložek, tvarovek i základových kondenzatních jímek.

Jsme tradiční česká firma, která dbá především na kvalitně odvedenou práci a spokojenost zákazníků.

Komínové vložky a tvarovky lisujeme z polosuché hmoty do forem, čímž jsme schopni zajistit rozměrovou přesnost komínovek a to i včetně zámků. Vyznačují se světlostí od DN 250mm do DN 800mm.

Kondenzatní jímky vyrábíme ve výšce 180 mm, ale tento rozměr se může i lišit, záleží na přání klienta.

Pro více informací o výrobě komínových vložek a tvarovek nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny  - římské ...

Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny - římské ...

Malosériovou a zakázkovou výrobou užitkové keramiky a kameniny se zabývá PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi. Vyrábíme římské hrnce, džbány a jiné keramické výrobky.


Výroba, dodávka stavební keramiky – keramická dlažba, obklady, ...

Výroba, dodávka stavební keramiky – keramická dlažba, obklady, ...

Kvalitní českou stavební keramiku vyrábí a dodává firma PKZ Keramika Poštorná. Vyrábíme keramickou dlažbu, obklady, schodnice, žlaby nebo fasádní pásky.


Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Výrobou a dodávkou kvalitní české zahradní keramiky se zabývá firma PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi. Dodáváme keramické květináče, vázy a podmisky různých velikostí a stylů.