Zadavatelem microsite je firma ILABO, spol. s r.o. Laboratorní technika KyjovProdej laboratorní techniky a přístrojů pro soukromé a státní laboratoře

Široký sortiment laboratorní techniky a přístrojů vhodných pro soukromé i státní laboratoře zakoupíte u firmy ILABO. Prodáváme laboratorní mlýny, váhy, ultrazvuky, přístroje pro destilace a další.Veškerou potřebnou laboratorní techniku a přístroje nakoupíte na jednom místě – u firmy ILABO z Kyjova. Prodáváme laboratorní zařízení, která najdou uplatnění nejen ve státních, ale i soukromých laboratořích.

Sortiment námi prodáváme laboratorní techniky a přístrojů zahrnuje různé typy laboratorních mlýnů značky FRITSCH. Dále máme naskladněny váhy, a to laboratorní, sušící, analytické, provozní s vyšší váživostí nebo vyšším krytím, závěsné, mobilní a kapesní.

Najdete u nás také ultrazvukové přístroje, jako jsou ultrazvukové lázně a čističe. K prodeji máme i inkubátory.

Společnost ILABO je oficiálním distributorem automatických přístrojů značky Gerhardt pro mineralizaci, destilaci, extrakci či hydrolýzu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej vah, inkubátorů, vodních lázní, pipet i sond pro soukromé a ...

Prodej vah, inkubátorů, vodních lázní, pipet i sond pro soukromé a ...

Na prodej přesných laboratorních vah, inkubátorů, pipet, sond, vodních lázních a dalšího potřebného vybavení pro soukromé i státní laboratoře se zaměřuje firma ILABO, spol. s.r.o. Kyjov.


Zařízení, bloky pro automatickou mineralizaci  – prodej

Zařízení, bloky pro automatickou mineralizaci – prodej

Prodejem a distribucí zařízení pro automatickou mineralizaci Kjeldatherm, která vynikají perfektním zpracováním dat, analytickou výkonností a prakticky bezobslužným provozem, se zabývá firma ILABO.


Prosévačky Fritsch na suché a mokré třídění pro soukromé a státní ...

Prosévačky Fritsch na suché a mokré třídění pro soukromé a státní ...

Špičkové prosévačky značky Fritsch pro mokré i suché třídění vhodné pro použití jak ve soukromých, tak i státních laboratořích prodává a dodává firma ILABO – laboratorní technika.