ZŠ a MŠ Zákolany je ideálním místem pro Vaše dítě

ZŠ a MŠ pod Budčí v Zákolanech nedaleko Kladna. Propojenost mateřské a základní školy, prvky Montessori pedagogiky, angličtina už od školky, kvalitní vzdělávání i umístění v krásné přírodě.Ideální propojenost ZŠ a MŠ. Naše Základní škola a Mateřská škola pod Budčí, Zákolany, přísp. org. zajistí Vašim dětem nejen kvalitní vzdělání, ale i krásně prožité dětství.
Jsme moderní vzdělávací zařízení, kde využíváme prvky Montessori pedagogiky. Poskytujeme výuku angličtiny i pro nejmenší. Sportovní, kulturní i hudební akce pro všechny. Naše základní a mateřská škola je umístěna v krásné přírodě v údolí Zákolanského potoka.
Spojení mateřské a základní školy má pro Vaše děti spoustu výhod. Známé prostředí i učitelé a koncepční příprava v MŠ na přechod do ZŠ. Bez stresu a obav. S kamarády ze školky. ZŠ zajišťuje pak kvalitní vyvážené vzdělání žáků s důrazem na vytváření bezpečného prostředí i propojení školy se životem. Samozřejmostí je, že ZŠ nabízí pro Vaše děti spoustu zájmových aktivit. K dispozici máme školní družinu i jídelnu. Jsme zapojeni do několika projektů. Vše se dozvíte, pokud se podíváte na naše www stránky nebo nás navštívíte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY