Zadavatelem microsite je firma ACHP služby s.r.o.Podřezání zdiva diamantovým lanem - izolace kamenného, smíšeného, betonového zdiva

Firma ACHP služby s.r.o. provádí mechanické i chemické izolace zdiva v regionu Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj. U kamenného, smíšeného a betonového zdiva provádí podřezání diamantovým lanem.Na mechanické izolace vlhkého zdiva i chemické injektáže se zaměřuje společnost ACHP služby s.r.o., která působí v regionu Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj.

Izolace podřezáním diamantovým lanem provádí u všech druhů zdiva - u kamenného, smíšeného i betonového zdiva. Tvrdé prstencové diamantové lano se užívá pro postupné prořezání zdiva. Jde o metodu použitelnou jen při rekonstrukcích z důvodů chlazení vodou a nepořádku z řezné spáry.

Výhody podřezání zdiva diamantovým lanem:
- lze provést odizolování u jakéhokoliv materiálu
- účinnost 100% proti vzlínající vlhkosti
- rychlost provedení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže - dodatečná ...

Sanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže - dodatečná ...

Společnost ACHP služby s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem provádí sanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže. Jde o řešení dodatečné hydroizolace zdiva. Působíme v regionu Zlínský, Olomoucký kraj.


Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného ...

Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného ...

Firma ACHP služby s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem provádí izolace zdiva, působí v lokalitě Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský kraj. V rámci mechanické izolace provádí podřezání zdiva řetězovou pilou.