Zadavatelem microsite je firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení

Výstavbu kopaných a vrtaných studen na klíč realizuje v okolí Olomouce firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. Zajistíme vyhledání vodního zdroje, stavební povolení a následnou stavbu studny.Uvažujete o stavbě studny? Hledáte v oblasti Olomouce firmu, která zajišťuje komplexní služby v oblasti výstavby studní? Pak kontaktujte firmu STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. Naše firma provádí výstavbu kopaných nebo vrtaných studní na klíč.

Kopané a vrtané studny zhotovíme u rodinných domů, chat, rekreačních zařízení, ale i pro průmyslové objekty. Poradíme Vám, jaké je nejlepší a nejekonomičtější řešení zřízení studny pro vaše účely.

V prvé řadě zajistíme vyhledání vodního zdroje proutkařem. Zpracujeme pro vás projektovou dokumentaci, zařídíme hydrogeologické posudky a čerpací zkoušky.

Následně studnu vyhloubíme a vybavíme ji čerpací technikou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Instalací automatických závlahových a zavlažovacích systémů se zabývá firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Provádíme komplexní realizace úsporných závlah.