Zadavatelem microsite je firma Seaspol - servis, s.r.o.Dodávky požární techniky Plzeň

Požární ochrana, dodávka a montáž požárně bezpečnostních zařízeních a techniky, prodej i komplexní zajištění služeb od firmy Seaspol – servis, s.r.o.


Povinnosti požární prevence pro Vás vyplývají ze zákona o požární ochraně a jeho prováděcích předpisů. My Vám s tím pomůžeme. Jsme specialisté v problematice požární ochrany.
Komplexní řešení požární ochrany od profesionálů. Zabezpečíme ochranu Vašeho domu, komerčního nebo průmyslového objektu před ohněm. Naše společnost Seaspol – servis, s.r.o. Vám pomůže s dodávkou i montáží požárně bezpečnostních zařízení, hasicích přístrojů, hydrantů či požárních ucpávek a klapek. Vyberte si spolehlivého a zkušeného dodavatele požární techniky.
Navrhneme to nejlepší řešení v oblasti požární ochrany a bezpečnosti. Zajistíme instalaci elektronické požární signalizace (EPS). Poskytujeme nejen prodej, montáž či servis požárně bezpečnostních zařízení. Ale i revize a poradenství v oblasti požární ochrany. Zabezpečte a chraňte si svůj majetek. V případě dotazů nebo cenové nabídky se obraťte na Seaspol – servis, s.r.o. z Plzně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Servis systémů požární ochrany Plzeň

Servis systémů požární ochrany Plzeň

Potřebujete servis pro požární ochranu budov a objektů? Poskytujeme kompletní služby v zajištění požární ochrany, servis a kontrolu požárních systémů.


Požární technika, protipožární bezpečnostní zařízení, Plzeň

Požární technika, protipožární bezpečnostní zařízení, Plzeň

Kompletní sortiment hasicí techniky Vám nabízí Seaspol - servis, s.r.o. Zabýváme se prodejem a servisem hasicích přístrojů a dalších protipožárních bezpečnostních zařízení, školením i EZS.