Kamionová přeprava strojů po ČRPřeprava stavebních strojů či zemědělské techniky po celém území ČR nákladními auty. Poskytujeme bezpečnost a spolehlivé dodací lhůty. Ty nejlepší služby od firmy Hanko CZ, s.r.o.

Potřebujete přepravit stavební stroj nebo jinou těžkou techniku? Kamionovou přepravu strojů Vám zajistí naše společnost Hanko CZ, s.r.o. Jezdíme po celém území České republiky. Naše společnost Vám poskytne bezpečnou přepravu Vašeho stroje v domluveném čase. Jsme zárukou kvality a snažíme se splnit přání našich zákazníků co možná nejlépe. Hanko CZ, s.r.o. Vám dopraví stavební, zemědělskou, lesní nebo jinou techniku bezpečně, včas a za předem domluvenou cenu. Jsme držitelem systémů řízení jakosti ISO 9001 i systému environmentální managamentu ISO 14001. Požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci nám pak zaručuje systém OHSAS 18001. Kamionová přeprava strojů je zajištěna nákladním automobilem Man TGA a hlubinným návěsem Ebert. Pro více informací nás kontaktujte. Volejte kdykoli. Kamionovou přepravu Vašeho stroje v ČR Vám obstará Hanko CZ, s.r.o.Zadavatelem microsite je firma 

Hanko CZ, s.r.o.Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů.

Dodáváme vysoce kvalitní a spolehlivé stroje LUX

Realizujeme novostavby i rekonstrukce domů, bytů a dalších objektů občanské vybavenosti.

Veškeré stavební práce u všech typů budov a to od výkopových prací až po kompletní stavbu.
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Expresní přeprava dodávkou do 3,5 t – autodoprava po celé České republice i do zahraničí

H&P plast, spol. s r.o.

Expresní přeprava dodávkou do 3,5 t – autodoprava po celé České republice i do zahraničí

Expresní přepravu strojů, materiálu a výrobků, spolehlivou autodopravu dodávkou do 3,5 tuny po celé České republice i do zahraničí zajišťuje společnost H&P plast, spol. s r.o.


Pokládka venkovní zámkové dlažby Praha, strojní montáž zámkové dlažby na klíč strojem OPTIMAS

Miloslav Kobera

Pokládka venkovní zámkové dlažby Praha, strojní montáž zámkové dlažby na klíč strojem OPTIMAS

Pokládka venkovní zámkové dlažby Praha, strojní montáž zámkové dlažby na klíč strojem OPTIMAS, vlastní autodoprava a stěhování.


Dodávková a pick-up doprava Blučina

GRANDE s.r.o.

Dodávková a pick-up doprava Blučina

Sháníte pick-up nebo dodávkovou dopravu? Hledáte spolehlivou firmu v oblasti dopravy, přepravy? Kontaktujte společnost Grande s.r.o. v Blučině v blízkosti města Brna, která se zabývá pick-up přepravou a dodávkovou dopravou. U pick-up dopravy máme v nabídce hned několik aut. Disponujeme s auty Renault Kango, Fiat Dobló, Citroen Jumpy a Citroen Berlingo. U dodávkové dopravy disponuje s auty Renault Master ( s chladícím agregátem), Mercedes Sprinter ) s chladícím agregátem) a Ford Transit ) se skříňovým hydraulickým čelem). Pro více informací o dodávkové a pick-up dopravě, přepravě a dalších možnostech dopravy nás kontaktujte nebo se podívejte na naše webové stránky www.grandesro.cz


Světlo, které přitahuje - reklamní světelné rámy jako nový rozměr vaší značky

Zapp Infosystémy s.r.o. Orientační systémy Praha

Světlo, které přitahuje - reklamní světelné rámy jako nový rozměr vaší značky

Díky reklamním světelným rámům od firmy Zapp Infosystémy s.r.o. můžete nejen prezentovat svou značku, ale také vytvořit příjemné prostředí pro vaše zákazníky a zaměstnance.


Prodej a servis zahradních vysavačů a foukačů značky STIHL

Wald & Garten s.r.o. - Šindelka

Prodej a servis zahradních vysavačů a foukačů značky STIHL

Prodej a servis zahradních vysavačů a foukačů značky STIHL zajišťuje Wald & Garten s.r.o. Široký sortiment a poradenství. Navštivte nás na prodejnách v Olomouci.