Majetkoprávní služby Tábor

Sepsání kupních a darovacích smluv, zhotovení znaleckých posudků, geodetického zaměření, návrhů na vklad do katastru nemovitostí zhotovuje Ing. Pavel Dvořáček, Tábor.Chcete prodat či koupit stavební pozemek, zahradu nebo dům? Ke každému přepisu nemovitosti a majetku je zapotřebí mít správně zhotovenou a podepsanou smlouvu, která chrání obě strany obchodu. S tím Vám pomůže naše společnost GK Dvořáček Ing. Pavla Dvořáčka.
Zajišťujeme komplexní majetkoprávní služby v oblasti sepisování kupních, darovacích či nájemních smluv. Dále pak Vám zhotovíme znalecký posudek či podklady k prohlášení vlastníků. Obstaráme vše k dělení pozemků i geodetické práce a návrhy na vklad do katastru nemovitostí.
Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, najdete nás v Táboře.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Projekční činnost v oboru elektro, trafostanic, Tábor

Projekční činnost v oboru elektro, trafostanic, Tábor

Projekce v oblasti elektro rozvodů a zařízení v dome a průmyslových budovách, projektové dokumentace skutečného provedení rozvoden realizuje Ing. Pavel Dvořáček, Tábor.


Geodezie Tábor

Geodezie Tábor

Ing.Pavel Dvořáček z Tábora nabízí profesionální služby v oblasti geodezie od vyhotovení geodetických plánů, vytyčení hranic pozemku nebo komplexních pozemkových úprav po zaměření inženýrských sítí.


Vytyčení hranice pozemků Tábor pro oplocení nebo stavbu nového domu

Vytyčení hranice pozemků Tábor pro oplocení nebo stavbu nového domu

Plánujete postavit oplocení, hledáte vhodné místo pro zahájení stavby nového domu? Přesně pro tyto účely se vám bude hodit přesné vytyčení hranic pozemků od geodetické kanceláře Ing. Pavla Dvořáčka.


Geodetická kancelář Tábor

Geodetická kancelář Tábor

Sháníte v okolí Tábora geodetickou kancelář s oprávněním k projekci pozemkových úprav nebo zeměměřičským pracím? Kontaktujte firmu Ing. Pavla Dvořáčka.


Geodet Tábor

Geodet Tábor

Ing. Pavel Dvořáček je geodetem působícím v Táboře. Zajišťuje veškeré geodetické práce od vytýčení hranic pozemku, přes nakreslení geometrických plánů až po zaměření inženýrských sítí.


Geodetické práce Tábor

Geodetické práce Tábor

Veškeré geodetické práce zajišťuje v Táboře Ing. Pavel Dvořáček. Připravím pro Vás geometrické plány na úřadech Tábora, jihočeského kraje a po domluvě i v jiných místech republiky.