Tlumivky

Vinuté díly pro elektronická zařízení z měděného drátu a lanka, tlumivky a jiné součástky pro automotive zhotovuje ALLTRONIC, spol. s r.o.Vyrábíte či sestrojujete elektronická zařízení? Potřebujete kvalitního a spolehlivého dodavatele vinutých dílů? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o., která sídlí nedaleko Plzně.
Naší specializací je výroba tlumivek na zakázku dle přesné specifikace zákazníků. Tlumivky zhotovujeme z měděného drátu či lanka ručně nebo navíjíme na pneumatických přípravcích.
V našich výrobnách realizujeme různé druhy tlumivek pro různá použití, a to tlumivky proudově kompenzované k odstranění asymetrických rušení, akumulační, odrušovací, síťové, filtrační či vzduchové pro antény.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Osazování desek plošných spojů, pájení, napouštění, testování

Osazování desek plošných spojů, pájení, napouštění, testování

Desky plošných spojů pro elektronická zařízení jejich osazování, pájení a následné měření, zkoušení a kontrolování provádí společnost ALLTRONIC, Plzeň.


Výroba elektronických komponentů

Výroba elektronických komponentů

ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o. sídlí nedaleko Plzně a zabývá se výrobou elektronických komponentů, převážně tlumivek, transformátorů nebo odporových můstků.


Výroba DC/DC měničů

Výroba DC/DC měničů

Společnost ALLTRONIC se sídlem nedaleko Plzně se specializuje na výrobu součástek a DC/DC měničů ve standardních i zákaznicky modifikovaných variantách.