Zadavatelem microsite je firma LASPO podlahářství, s.r.o.Prodej a pokládka korkové a hydrokorkové podlahy pro byty, RD, restaurace, školy i kavárny

Prodej a pokládku korkové a hydrokorkové podlahy zajistí společnost LASPO podlahářství s.r.o. v okolí lokality Brno město i venkov. Vhodné do bytu, rodinných domů, škol, restaurací i kaváren.Zvažujete, kterou podlahu by jste si nechali položit v bytě? Preferujete podlahy kvalitní s dlouhou životností? Hledáte spolehlivou firmu, která by se postarala o veškeré služby spojené s pokládkou podlahy? Pak se určitě obraťte na společnost LASPO podlahářství s.r.o., která se postará o dodávku, vyrovnání povrchu před pokládkou, a o montáž korkové či hydrokorkové podlahy v celém Vašem bytě, rodinném domě, ve škole či v restauracích a kavárnách.

Rádi za Vámi dojedeme ať už jste z okolí Brna, Znojma, Břeclavi, Blanska či Hodonína.

Korkové podlahy se vyznačují dlouhou životností, protože se neošlapávají, nepropadávají ani nedegradují. Příjemně se po nich chodí, mají výborné tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Navíc se jedná o hygienickou podlahu, jelikož je odolná proti nasákavosti a tvoření plísní a dobře omyvatelná.

Hydrokorková podlaha se nejen dobře a snadno pokládá, nevznikají hrbolky ani promáčkliny, ale je i odolná vůči vodě a je vhodná do všech místností v domě, i tam kde jsou nižší nároky na údržbu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej, montáž, lepení a pokládka vinylové podlahy Gerflor, pvc, marmolea pro byty, RD, školy

Prodej, montáž, lepení a pokládka vinylové podlahy Gerflor, pvc, marmolea pro byty, RD, školy

Prodej, montáž, lepení a pokládku vinylové podlahy Gerflor, pvc, marmolea pro byty, RD, školy v oblasti Brno město a venkov spolehlivě zajistí firma LASPO podlahářství, s.r.o.