Zadavatelem microsite je firma Ráj Gastronomie.cz Gastro vybavení HustopečeTechnologie, zařízení pro řízené kvašení vína, moštu – dodávka, servis, montáž

Prodejem a dodávkou technologií pro řízené kvašení vína a moštu se zabývá firma Ráj gastronomie cz. Zajišťujeme také montáž a odborný servis na námi dodávané zařízení pro kvašení vína a moštu.Firma Ráj gastronomie cz. - Gastro vybavení Hustopeče – je prověřeným prodejcem a dodavatelem technologií pro vinaře – dodáváme technologie na řízené kvašení vína a moštu. Provádíme také montáž a odborný servis těchto zařízení.

Námi dodávaná zařízení výrobce LINDR pro řízené kvašení zajišťují jak chlazení, tak ohřev tekutiny. Jsou vybaveny ohřevem, digitálním termostatem a kontrolní sondou. Je možné je napojit na chladící šneky, vymražovací desky nebo na dvouplášťové tanky.

Technologie na řízené kvašení moštu a vína navíc vynikají bezproblémovým, tichým chodem jednotky s velkým výkonem a dlouhou životností. Zvládnou také uchladit až 8000 litrů moštu na 12°C.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY