Microsite byla vložena dne:23.06.2020
ID microsite: 160178, počet zhlédnutí:  74
Zadavatelem microsite je firma

FARMA VENDOLSKÝ s.r.o.

Farma, rostlinná konvenční výroba, ekologicky pěstované ovoce a myslivost

Rostlinná výroba, kvalitní obiloviny, ekologické ovoce a čerstvě ulovená zvěřina od společnosti FARMA Ing. Josef Vendolský ze severní Moravy.

Farma ze severní Moravy, pěstování obilí a ovoceMyslivecká turistika, lov zvěřeRostlinná výroba, ekologicky pěstované ovoce

Jste ze severní Moravy a sháníte konvenční rostlinnou výrobu, ekologicky pěstované ovoce či byste si rádi pochutnali na zvěřině? Jestli ano, neváhejte a obraťte se na nás! FARMA Ing. Josef Vendolský z Bohušova se Vám pokusí vyhovět s jakýmkoliv požadavkem.
Konvenčně vyrábíme několik druhů obilovin, dále pak například hořčici a brambory. Pěstujeme několik druhů ovoce a to jablka, hrušky, třešně, švestky a jiné.
Dále se zaměřujeme na mysliveckou turistiku a díky obrovské honitbě, kterou máme pronajatou jsme schopni Vám ulovit a prodat jakoukoliv zvěřinu od srnčí, dančí, mufloní až po černou.
Zdali jsme Vás zaujali obraťte se na nás. Těšíme se na spolupráci


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Myslivecká turistika, honitba, pořádání mysliveckých akcí a posezení

Myslivecká turistika, honitba, pořádání mysliveckých akcí a posezení

Myslivecká turistika s pořádáním mysliveckých akcí a posezení. Provoz dvou honiteb s možností poplatkového odlovu zvěře realizuje společnost FARMA VENDOLSKÝ s.r.o., okres Bruntál.

FARMA VENDOLSKÝ s.r.o.
Rodinná farma, rostlinná výroba, pěstování ekologického ovoce

Rodinná farma, rostlinná výroba, pěstování ekologického ovoce

Rostlinná výroba, pěstování ekologického ovoce, tradičních zemědělských komodit, obilovin, brambor, kukuřice provádí rodinná farma AGRO-ZOO Ing. Josef Vendolský, okres Bruntál.

FARMA VENDOLSKÝ s.r.o.