Stavební projekce, projektové dokumentace a studie - Praha

Projektové práce v oblasti pozemního stavitelství, zpracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy, komerční a firemní prostory - MO ATELIER s.r.o., Praha.


Projekty a výstavba budov pro bydlení, byty, rodinné domy
Přemýšlíte o výstavbě nového rodinného domu či sídla společnosti? Před samotnou výstavbou musíte zajistit spoustu náležitostí a jednou z jich je i zhotovení projektové dokumentace. S tím Vám bude nápomocná naše společnost MO ATELIER s.r.o.
Naší hlavní činností je zpracovávání projektů podle Vašich přání a požadavků, situací pozemků a všech nařízeních. Pro správné projektování je nutno znát veškeré podmínky okolí, a proto zajišťujeme i potřebné průzkumy hydrogeologického a radonového charakteru.
Vyhotovíme návrhy a projekty obytných budov, administrativní objektů, prodejen, skladů, komerčních parků, laboratoří, domovů pro seniory, polyfunkční objekty a jiných pozemních staveb.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Projekční kancelář – vyhotovení projektové dokumentace Praha

Projekční kancelář – vyhotovení projektové dokumentace Praha
Vypracování kvalitní projektové dokumentace pro stavbu domů, bytů, průmyslových prostor a zároveň zajištění všech potřebných dokumentů k realizaci a kolaudaci finální stavby – MO ATELIER s.r.o.

Stavebnictví Praha - služby od přípravy lokality až po kolaudaci

Stavebnictví Praha - služby od přípravy lokality až po kolaudaci
Komplexní služby ve stavebnictví, zaměření, průzkumy, studie, přípravy lokality, výstavbu, dozor a kolaudaci zajišťuje společnost MO ATELIER s.r.o., Praha.

Projektová kancelář, služby v oblasti projekce pozemních staveb

Projektová kancelář, služby v oblasti projekce pozemních staveb
Komplexní služby v oblasti stavební projekce od přípravy lokality po kolaudaci, projekční činnost novostaveb, oprav a revitalizací pozemních staveb zajišťuje projektová kancelář MO ATELIER s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MO ATELIER s.r.o. Stavební projekce Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
MO ATELIER s.r.o.
www.moatelier.eu
Adresa

Adresa

Procházkova 634/9
Praha 4 147 00

moatelier@moatelier.eu
+420 727 980 953


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha