Zadavatelem microsite je firma 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštářeVýroba zdravotního programu - relaxační polštáře, matrace a nepropustné chrániče

Relaxační polštáře, matrace, nepropustné chrániče a další výrobky ze zdravotního programu zakoupíte na e-shopu či v jedné z kamenných prodejen firmy 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře z Horňácka.Poptáváte kvalitní bytový textil?

Jsme česká rodinná firma 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře z Horňácka, která má bohaté zkušenosti se šitím textilu a lůžkovin pro domácnosti, hotely, nemocnice a další zařízení.

Veškerý sortiment pořídíte na e-shopu z pohodlí Vašeho domova nebo navštivte jednu z kamenných prodejen. Šijeme v sériové i zakázkové výrobě ze syntetických nebo přírodních materiálů.

V rámci zdravotního programu vyrábíme:

- polštáře - anatomické, relaxační, zdravotní, kojící, aqua gelové a paměťové
- cestovní polštářky, povlaky
- matrace a nepropustné chrániče na matrace
- zátěžové přikrývky s využitím u různých diagnóz

Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi poradíme s výběrem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přikrývky z přírodních materiálů, antialergické, syntetické - ruční ...

Přikrývky z přírodních materiálů, antialergické, syntetické - ruční ...

Ruční výrobou a prodejem kvalitních přikrývek z přírodních nebo syntetických materiálů i v antialergickém provedení se zabývá česká rodinná firma 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře z Horňácka.


Dětské výrobky z Horňácka - eshop soupravy povlečení, lůžkoviny do ...

Dětské výrobky z Horňácka - eshop soupravy povlečení, lůžkoviny do ...

Společnost 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře je česká rodinná firma z Horňácka, vyrábí lůžkoviny a povlečení do dětské postýlky, mantinely a další dětské výrobky. Navštivte náš eshop.