Zemní práce – úprava, tvarování rovinných, svažitých terénů včetně bagrování

Firma DS Partner s.r.o provádí zemní práce v okolí Brna a Blanska. Upravujeme a tvarujeme rovinné nebo svažité terény a zajišťujeme práce s bagrem.Potřebujete upravit terén vaší zahrady? Hledáte v okolí Brna a Blanska firmu, která provádí kompletní úpravu terénu? Kontaktujte společnost DS Partner s.r.o, která sídlí v Blansku. Zajišťuje nejen úpravu různých typů terénů, ale i práce s bagrem.

Na přání klienta upravujeme a tvarujeme rovinné i svažité terény na zahradách, v parcích apod. Zemní práce provádíme za pomocí rypadel a mini rypadel Kubota a kolového nakladače Kramer.

Zajišťujeme i bagrování.

Veškeré práce provádíme v širokém okolí Brna a Blanska. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených ...

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených ...

Vnitrostátní a mezinárodní autodopravu zajišťuje v okolí Brna a Blanska firma DS partner s.r.o. Přepravujeme volně ložené zásilky i zboží na paletách


Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské,  ...

Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské, ...

Veškeré stavební práce provádí v okolí Brna a Blanska firma DS Partner. Provádíme zednické, obkladačské a sádrokartonářské práce a rekonstruujeme domy a bytová jádra.


Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro ...

Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro ...

Profesionální výkopové práce všeho druhu zajišťuje pro Brno a Blansko firma DS Partner s.r.o., která se zaměřuje na staveniště, základové desky novostaveb, bazény a rekonstrukce kanalizačních systémů.