Základní vzdělání se zaměřením na angličtinu a informatiku

Základní vzdělávání s rozšířenou výukou angličtiny, výpočetní techniky, Montessori třidy na prvním stupni na ZŠ Polabiny v Pardubicích.Chcete svým dětem dopřát kvalitní základní vzdělání? Žijete v Pardubicích či okolí? Tak svého potomka zapište do Základní školy Polabiny v Pardubicích.
V dnešním moderním světě je již nutností ovládat výpočetní techniku a zvládat komunikovat v anglickém jazyce. Proto se u nás všichni žáci od prvních tříd učí anglicky a dále pak mají možnost volby druhého světového jazyka od 6. ročníku. Pro rozšířené vzdělávání v oblasti informatiky a výpočetních technologií zřizujeme od druhého stupně speciální třídy, do kterých se děti mohou přihlásit.
Na prvním stupni vedle klasické výuky otevíráme i třídy s výukou Montessori metod, kde žáci plní samostatné práce a účastní se řady projektů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Základní škola s výukou angličtiny od první třidy, zájmovými kroužky

Základní škola s výukou angličtiny od první třidy, zájmovými kroužky

Základní škola Polabiny v Pardubicích s výukou angličtiny již od první třídy, se třídou Montessori na prvním stupni, bohatou nabídkou zájmových kroužků.


Základní škola s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky, ...

Základní škola s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky, ...

Máte-li doma dítě s pozitivním vztahem k digitálním technologiím a počítačům obecně, zapište ho na Základní školu Pardubice-Polabiny, Družstevní 305 s rozšířenou výukou informatiky.