Zadavatelem microsite je firma BHV úklid, s.r.o.Úklid hal a čištění průmyslových objektů, výrobních prostor a technologických zařízení

O úklid hal a čištění průmyslových objektů, výrobních prostor a technologických zařízení se spolehlivě postará firma BHV s.r.o. ze Znojma, která poskytuje profesionální úklidové služby.Úklidová firma BHV s.r.o. ze Znojma se zabývá profesionálním úklidem. Čištění průmyslových objektů, výrobních prostor a technologických zařízení provádíme v Jihomoravském kraji.

Pro strojové čištění podlah a úklid používáme profesionální úklidovou techniku. Úklid hal a čištění průmyslových objektů, výrobních prostor a technologických zařízení děláme pomocí průmyslových strojů.

Dle požadavků také můžeme zajistit čištění výrobních strojů, čištění tlakovými myčkami wap, odklízení odpadu a jeho likvidaci.

Objednejte si u nás kvalitní čištění! S úklidem máme dlouhodobé zkušenosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Běžné úklidy kancelářských prostor a firem - úklidová firma

Běžné úklidy kancelářských prostor a firem - úklidová firma

Úklid kancelářských prostor a firem zajišťuje v okolí Znojma firma BHV úklid s.r.o. Naše úklidová firma provádí pravidelný a důkladný úklid v kancelářských a firemních prostorách.