Zadavatelem microsite je firma ELMO-SA, spol.s r.o. Elektroinstalace OlomoucElektromontážní a elektroinstalační práce - domovní, průmyslové, osvětlení

Kompletní elektromontážní a elektroinstalační práce, ať už se jedná o práce domovní nebo průmyslové, provádí v okolí Olomouce firma ELMO-SA, spol.s r.o. Jsme smluvním partnerem ČEZ Distribuce, a.s.Firma ELMO-SA, spol.s r.o. se zabývá realizací kompletních elektromontážních a elektroinstalačních prací v oblasti Olomouce. Zajišťujeme kompletní rozsah prací, a to od zpracování projektové dokumentace přes realizaci díla, revizi díla a zhotovení revizní zprávy až po zabezpečení servisu.

Vypracujeme projektovou dokumentaci pro pro domovní a průmyslové elektroinstalace včetně inženýrské činnosti pro projekt. Navrhujeme osvětlení interiérů a exteriérů. Provádíme výstavbu, rekonstrukci, opravu a údržbu veřejného osvětlení. Zajišťujeme také elektroinstalace klimatizace, vzduchotechniky nebo EZS a EPS.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Elektroinstalační práce – silnoproudé, slaboproudé rozvody, instalace a revize hromosvodů

Elektroinstalační práce – silnoproudé, slaboproudé rozvody, instalace a revize hromosvodů

Elektroinstalační práce, jako je instalace a revize slaboproudých a silnoproudých rozvodů, provádí v oblasti Olomouce firma ELMO-SA, spol.s r.o. Instalujeme i hromosvody a zajišťujeme jejich revize.