Montáže a servis klimatizačních zařízení Teplice, vzduchotechnické jednotky ATREA a REMAKMontáže a servis klimatizačních zařízení Teplice, vzduchotechnické jednotky ATREA a REMAK, klimatizace do bytů, rodinných domů a kanceláří, tepelná čerpadla.

Milan Chleban – KLIMATEP Teplice

Montáže a servis klimatizačních zařízení

Naše firma je zaměřena na dodávky, montáže a servis klimatizačních zařízení v bytech, kancelářích nebo rodinných domech. Jedná se jak o klasické klimatizace tak o chlazení do vzduchotechniky nebo tepelná čerpadla vzduch/voda.

Stěžejním oborem jsou klimatizace a tepelná čerpadla, ale zaměřujeme se také na měření a regulace pro vzduchotechnické jednotky ATREA a REMAK. Součástí služeb nabízíme také uvedení do provozu, servis a revize úniku skleníkových plynů.

Pro příjemné pracovní nebo domácí prostředí kontaktujte naší firmu Milan Chleban – KLIMATEP Teplice.Zadavatelem microsite je firma 

Milan Chleban - KLIMATEPInvestice v energetice, úspora a prodej energie.

Investice v energetice, úspora a prodej energie

Přeprava sypkých stavebních materiálů - kompletní zásobování staveb.

Přeprava sypkých stavebních materiálů -  kompletní zásobování staveb
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Validace vzduchotechniky, čistých prostorů a počítačových systémů v Praze

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc. Měření a validace čistých prostor Praha

Validace vzduchotechniky, čistých prostorů a počítačových systémů v Praze

Validace vzduchotechniky, čistých prostorů, počítačových systémů, monitorovacích a technických systémů podle norem ČSN, EN, ISO a předpisů pro SVP SÚKL ČR a EEC.


Prodej, servis, montáž klimatizací Brno

PERFEKT SERVIS spol. s r.o.

Prodej, servis, montáž klimatizací Brno

Nefunguje-li Vám klimatizace, pak neváhejte a obraťte se na nás. My Vám ji rádi opravíme. Naše společnost PERFEKT SERVIS spol. s r.o., působí v Brně a mimo jiné se zabýváme také dodávkou a montáží klimatizací. Dodáváme klimatizace, které jsou výborným řešením pro kanceláře, do domácností, ordinací a jiná místa. Provádíme roční servisní kontroly. Na klimatizace značky Whirpool lze přikoupit 5 let záruku. Klimatizace Whirpool vlastní tepelné čerpadlo a funkci na chlazení a ohřev. Mají dálkové ovládání, funkce auto-restart. Klimatizační jednotka má 6. smysl, Jet, automatický restart, má 24 hodinový časovač i spánkový režim. Klimatizace filtruje ovzduší. Neváhejte nás oslovit, věřím, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Klimatizace, klimatizační jednotky - průmyslové klimatizační systémy

KlimaTechnik s.r.o.

Klimatizace, klimatizační jednotky - průmyslové klimatizační systémy

Klimatizace, klimatizační jednotky - průmyslové klimatizační systémy značek Panasonic, Toshiba, Lg electronics, Samsung a Acond od firmy KlimaTechnik s.r.o. ve Strážnici.


Klimatizace a rekuperace - instalace a dodávka klimatizací na míru včetně stavebních prací

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

Klimatizace a rekuperace - instalace a dodávka klimatizací na míru včetně stavebních prací

CHLAZENÍ servis s.r.o. instaluje a dodává klimatizace a klimatizační jednotky renomovaných výrobců v Opavě na míru podle Vaších potřeb a to vše včetně všech stavebních prací..


Čističky vzduchu, prodej, montáž a servis - pozitivní účinky na Vaše zdraví

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.

Čističky vzduchu, prodej, montáž a servis - pozitivní účinky na Vaše zdraví

Znojemská firma bbklima99, s.r.o. se zaměřuje na prodej vzduchotechnického zařízení a poskytuje také výkonné čističky vzduchu, které zlepší ovzduší a pozitivně působí na zdraví.