Zadavatelem microsite je firma Hedvika Juráková www.noveobzory.czRegresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Techniku Regresní terapie ovládá Hedvika Juráková a pomáhá klientům metodou regrese řešit psychické i fyzické potíže způsobené vlivem traumatických zážitků z minulosti. Působnost - Zlínský kraj.Potlačované vzpomínky mohou mít negativní vliv na náš současný život, potýkáte se s depresemi, úzkostmi, pocity strachu či viny i problémy ve vztazích. Řízeným vzpomínáním pomocí regresní terapie lze události pochopit, zpracovat a zbavit se fyzických potíží i získat psychickou rovnováhu.

Metodu regrese ovládá paní Hedvika Juráková, která působí v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště.
Každý člověk je ovlivněný událostmi, které se staly v minulosti, pokud však jde o traumatické zážitky, které mají negativními vlivy na přítomnost, je na místě, nechat si pomoci.
Pokud se rozhodnete pro změnu, domluvte si termín osobní konzultace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Hedvika Juráková se věnuje koučování teamů pro management. Jde o týmový koučink NLP, kdy se rozvíjí potenciál každého jednotlivce s cílem zlepšit výkon celého týmu.


Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč - paní Hedvika Juráková, Vám bude průvodcem osobním růstem. Pomůže Vám pomocí NLP individuálního koučinku dosáhnout Vašeho cíle, úspěchů v práci i soukromí. Působí v lokalitě Zlínský kraj.