Zadavatelem microsite je firma Hedvika JurákováRegresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Techniku Regresní terapie ovládá Hedvika Juráková a pomáhá klientům metodou regrese řešit psychické i fyzické potíže způsobené vlivem traumatických zážitků z minulosti. Působnost - Zlínský kraj.Potlačované vzpomínky mohou mít negativní vliv na náš současný život, potýkáte se s depresemi, úzkostmi, pocity strachu či viny i problémy ve vztazích. Řízeným vzpomínáním pomocí regresní terapie lze události pochopit, zpracovat a zbavit se fyzických potíží i získat psychickou rovnováhu.

Metodu regrese ovládá paní Hedvika Juráková, která působí v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště.
Každý člověk je ovlivněný událostmi, které se staly v minulosti, pokud však jde o traumatické zážitky, které mají negativními vlivy na přítomnost, je na místě, nechat si pomoci.
Pokud se rozhodnete pro změnu, domluvte si termín osobní konzultace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč - paní Hedvika Juráková, Vám bude průvodcem osobním růstem. Pomůže Vám pomocí NLP individuálního koučinku dosáhnout Vašeho cíle, úspěchů v práci i soukromí. Působí v lokalitě Zlínský kraj.


Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Hedvika Juráková se věnuje koučování teamů pro management. Jde o týmový koučink NLP, kdy se rozvíjí potenciál každého jednotlivce s cílem zlepšit výkon celého týmu.