Zadavatelem microsite je firma ILABO, spol. s r.o. Laboratorní technika KyjovProdej vah, inkubátorů, vodních lázní, pipet i sond pro soukromé a státní laboratoře

Na prodej přesných laboratorních vah, inkubátorů, pipet, sond, vodních lázních a dalšího potřebného vybavení pro soukromé i státní laboratoře se zaměřuje firma ILABO, spol. s.r.o. Kyjov.Hledáte spolehlivého dodavatele laboratorního vybavení? Potřebujete vybavit svou soukromou laboratoř, nebo obměnit starší přístroje? Oslovte společnost ILABO, spol. s.r.o. se sídlem v Kyjově, která se zaměřuje na prodej laboratorních přístrojů a techniky, potřebných při práci v soukromých i státních laboratoří.

Náš sortiment:
- váhy – laboratorní (přesné), sušící, analytické, závěsné, kapesní, mobilní (vozíky), provozní
- inkubátory – mikrobiologické, CO2, biologické, třepací, mini
- vodní a odpařovací lázně
- pipety
- sondy
- hydrolýzy
- laboratorní mlýny od značky FRITSCH – jsme výhradním zástupcem v ČR
- teploměry a vlhkoměry
- ultrazvukové přístroje – lázně, homogenizátory
- optické přístroje – mikroskopy, UV lampy, polarimetry, refraktometry
- a další vybavení

Potřebujete-li se dozvědět více o jednotlivých přístrojích, technické parametry a popis výrobku, navštivte naše webové stránky. Na webu najdete i seznam firem a které produkty od dané značky jsou u nás k dostání.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prosévačky Fritsch na suché a mokré třídění pro soukromé a státní ...

Prosévačky Fritsch na suché a mokré třídění pro soukromé a státní ...

Špičkové prosévačky značky Fritsch pro mokré i suché třídění vhodné pro použití jak ve soukromých, tak i státních laboratořích prodává a dodává firma ILABO – laboratorní technika.


Prodej laboratorní techniky a přístrojů pro soukromé a státní laboratoře

Prodej laboratorní techniky a přístrojů pro soukromé a státní laboratoře

Široký sortiment laboratorní techniky a přístrojů vhodných pro soukromé i státní laboratoře zakoupíte u firmy ILABO. Prodáváme laboratorní mlýny, váhy, ultrazvuky, přístroje pro destilace a další.


Zařízení, bloky pro automatickou mineralizaci  – prodej

Zařízení, bloky pro automatickou mineralizaci – prodej

Prodejem a distribucí zařízení pro automatickou mineralizaci Kjeldatherm, která vynikají perfektním zpracováním dat, analytickou výkonností a prakticky bezobslužným provozem, se zabývá firma ILABO.