Zadavatelem microsite je firma 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštářeDětské výrobky z Horňácka - eshop soupravy povlečení, lůžkoviny do postýlky, dětské matrace, prostěradla, fusaky

Společnost 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře je česká rodinná firma z Horňácka, vyrábí lůžkoviny a povlečení do dětské postýlky, mantinely a další dětské výrobky. Navštivte náš eshop.Česká rodinná firma z Horňácka, 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře, má bohatou zkušenost se šitím bytového textilu a dodává i dětské výrobky. Vyrábíme lůžkoviny, soupravy povlečení do postýlky, prostěradla, dětské matrace, hnízdečka, zavinovačky, mantinely a chrániče matrací, ergonomická nosítka, fusaky, osušky a ručníky, úložné koše a dětské polštářky ve tvaru zvířátek.
Provozujeme kamenné prodejny i eshop, díky tomu naše výrobky nakoupíte i z pohodlí domova.

Šijeme výrobky ze syntetických i přírodních materiálů. Zkušenost máme se šitím jak sériové tak i zakázkové výroby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přikrývky z přírodních materiálů, antialergické, syntetické - ruční ...

Přikrývky z přírodních materiálů, antialergické, syntetické - ruční ...

Ruční výrobou a prodejem kvalitních přikrývek z přírodních nebo syntetických materiálů i v antialergickém provedení se zabývá česká rodinná firma 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře z Horňácka.


Výroba zdravotního programu - relaxační polštáře, matrace a nepropustné ...

Výroba zdravotního programu - relaxační polštáře, matrace a nepropustné ...

Relaxační polštáře, matrace, nepropustné chrániče a další výrobky ze zdravotního programu zakoupíte na e-shopu či v jedné z kamenných prodejen firmy 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře z Horňácka.