Zadavatelem microsite je firma intaPLASTIC s. r. o.Eshop vybavení prodejen, řeznictví, pekárny Havířov, samoobsluhy, bistro, chladící pulty, vitríny

Eshop vybavení prodejen, řeznictví, pekárny Havířov, samoobsluhy, bistro, chladící pulty, chladící vitríny, cenovky, stojánky a držáky, mrazící skříně, obchodní i skladové regály.intaPLASTIC s. r. o. Havířov

Chcete mít ve své prodejně celý den čerstvé potraviny? Rádi byste nabízeli svým zákazníkům kvalitní potraviny v čistých a přehledných regálech? Na vybavení pro samoobsluhy, pekárny, bistra nebo řeznictví se specializuje naše firma intaPLASTIC s. r. o. z Havířova.

Nabízíme prodej uceleného sortimentu vybavení prodejen za velice rozumné ceny. Pro svoje podnikání si v našem Eshopu vyberete kvalitní produkty jak z nerez oceli, tak z nezávadných hygienických plastů. Dodáme Vám obchodní i skladové regály, chladící a mrazící skříně, tácky, misky, nákupní koše, vozíky, cenovkové lišty a další potřebné vybavení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Realizace prodejny na klíč, vybavení pro řeznictví, potraviny

Realizace prodejny na klíč, vybavení pro řeznictví, potraviny

Realizace prodejny, supermarketu na klíč, vybavení pro řeznictví, uzenářství, potraviny, dodávku zařízení, regálů, stojanů, vitrín, košíků realizuje intaPLASTIC s. r. o., Havířov.