Microsite byla vložena dne:25.05.2020
ID microsite: 159913, počet zhlédnutí:  26
Zadavatelem microsite je firma

Etnologický ústav AV ČR, v. v. i.

Etnologický ústav akademie věd ČR Praha, výzkum, sociální a kulturní antropologie, etnografie

Etnologický ústav akademie věd ČR Praha, výzkum, sociální a kulturní antropologie, etnografie, etnologie, výzkum sociálních vztahů menšin, tradiční kultura, duchovní kultura, organizace seminářů.

Etnologický ústav akademie věd ČR PrahaEtnologický ústav akademie věd ČR Praha, výzkum etnografie, etnologieEtnologický ústav akademie věd ČR Praha, výzkum, sociální a kulturní antropologie

Etnologický ústav akademie věd ČR Praha

Jsme vědeckým pracovištěm zaměřeným na základní i aplikovaný vědecký výzkum v oblasti etnologie, v oborech s etnologií bezprostředně souvisejících. Dále provádí vědecký výzkum, poskytuje informační služby, metodologickou pomoc při výzkumech, připravuje expertní analýzy, podílí se na výuce oborových specialistů. Etnologický ústav v Praze svým zaměření významně přispívá k poznání způsobu života a kultury různých národních, sociálních a etnických skupin a národnostních menšin v českých zemích i v zahraničí. Vedeme výzkum zaměřen na tradiční kulturu duchovní i hmotnou a na problematiku sociálních vztahů v historické perspektivě i v současnosti a úzce spolupracujeme s vysokými školami.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY